Adoptusie. O Albercie, który stracił swojego Anioła Stróża. Alebrt już w domu :)

_MG_0144am imię: Albert
wiek: 1,5 roku
płeć: kocurek

Ile stworzenie musi przejść w życiu, żeby zostało zauważone? Ile musi cierpieć, żeby ktoś nad nim się pochylił? Ile w końcu musi czekać na odruch ludzkiego serca?
Albert czekał długo. Już dawno stracił swojego Anioła Stróża. Choć Albert ma dopiero 1,5 roku wiele przeszedł.

Kiedyś miał dom, który o niego dbał, leczył… Ale później ten sam dom go wyrzucił i dla Alberta był już tylko ból, strach i cierpienie. Przeprowadzone badania wykazały, że kilka miesięcy wcześniej przeszedł poważną operację brzuszka po wypadku lub urazie. Pozostawiony sam sobie, nie walczył o życie, nie prosił o pomoc. Gnębiony przez wolno żyjące koty, pogryziony przez psy, zupełnie nie radził sobie z życiem w nowym miejscu. Ukrywał się pod samochodami i czekał… Dobra Dusza ulitowała się, zabrała, kocurek trafił pod naszą opiekę.
Po kilku tygodniach leczenia, jest już zdrowy, bezpieczny i zaczyna nowe, lepsze życie a do pełni szczęścia potrzebny mu tylko kochający dom.
Jest w nim dużo miłości i wiary w człowieka. Pełen ufności patrzy magnetycznym spojrzeniem i prosi, żeby tylko go kochać. Wygląda pięknie, ma cudowne usposobienie, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by można było już starać się o jego względy. Albert czeka na dom, w którym będzie wiódł bezpieczne i spokojne życie u boku wrażliwych i kochających ludzi. Na dom, który go nie zawiedzie, nie porzuci i nie pozwoli, żeby wróciły wspomnienia tych ostatnich trzech miesięcy.
Po tym co przeszedł, zasługuje na najlepszy dom na świecie.
Albert jest zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany. Czeka, by oddać komuś swoje serce.
W sprawie adopcji prosimy o kontakt z Kasią: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007