Adoptusie. Orzeszek – kot idealny. W domu :)

orzeszek8 imię: Orzeszek
wiek: 1 rok
płeć: kot

Orzeszek ma zaledwie około 1,5 roku, to młody, rozbrykany i bardzo łagodny kocurek. Orzeszek jest bardzo ufny i bardzo potrzebuje uwagi człowieka. Uwielbia się przytulać i miziać. Jednak najbardziej Orzeszek lubi być noszony na rączkach, wtula się w człowieka i ma trzy w jednym: mizianie, przytulanie, całowanie. Orzeszek jest drobny, piękny i miziasty. Ma cudne bursztynowe oczy i słodki pomalowany nosek. Jest już wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony, bezbłędnie kuwetkuje. Marzeniem byłoby, gdyby Orzeszek trafił do  domu w którym już  mieszka jakiś inny koci towarzysz do zabaw i gonitw, bo  w pojedynkę będzie się zwyczajnie nudził. Orzeszek ma pozytywny kontakt z dziećmi, przy zabawie nie gryzie i nie wystawia pazurków, no przecież kot idealny :)

Orzeszek trafił do naszej kociarni – chętnych na poznanie przemiłego kawalera idealnego na dokocenie i świetnie dogadującego się z innymi kotami, zapraszamy do kontaktu z Kasią: k.cybulska@onet.eu

 

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007