Adoptusie. Paulinka – już w domu :)

paulinka1 imię: Paulinka
wiek: 2 lata

płeć: kotka

Paulinka jest dzielną mamusią, która troskliwe opiekowała się swoimi dziećmi na terenie działek letniskowych. Jeszcze niedawno kocia rodzinka spędzała dnie u boku człowieka, była dokarmiana, a teraz została sama zdana tylko na siebie. Kotki błąkały się po okolicy w poszukiwaniu jedzenia, aż natrafiły na dobrą Duszyczkę, która oszczędziła im dalszej tułaczki. Dzieci Paulinki znalazły już domki, teraz czas na nią. Mamy nadzieję, że niebawem i ona skradnie czyjeś serce i znajdzie swoje miejsce na ziemi. Paulinka jest przemiłą, towarzyską kotką, ale gdy coś jej się nie spodoba – na pewno nam to pokaże, jak na prawdziwą kocicę przystało ;-). Jest też zdecydowaną jedynaczką, w obecności innych kotów źle się czuje i bywa poddenerwowana. Najlepiej więc aby miała swojego człowieka na wyłączność i nie musiała się nim dzielić z innymi kotami. Wtedy byłaby najszczęśliwsza, bo człowieka uwielbia i wciąż zabiega o choć odrobinę uwagi. Taki dom byłby dla niej idealny i o takim domku dla niej marzymy.

Paulinka ma ok 2 lat. Została odpchlona, odrobaczona i zaszczepiona. Jest też wysterylizowana.

Zainteresowanych adopcją tej pięknej kocicy prosimy o kontakt z Martą: gonerek@tlen.pl
Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007