Adoptusie. Pisia – koci ideał – już w domu :)

Pisia 3 imię: Pisia
wiek: 6 m-cy

płeć: kotka

I pojechała na swoje… :)
I nie mogło być inaczej niż tymczasowi opiekunowie przewidzieli, Pisia w nowym domu od pierwszych chwil jakby nigdy nic zamieszkała jak u siebie. Nowa opiekunka Piśki Agata została omruczana i przywitana w swoim domu jakby nigdy nic, jakby  ten biało bury kot był od zawsze, bo taka jest Pisia, kot ideał i to dosłownie, taki „niekot” w skórze kota. „Niekot” bo który prawdziwy kot, na przykład poluje na odkurzacz gdy ten jest włączony??? No właśnie Pisia poluje i robi różne inne dziwne niekocie rzeczy, ale jak prawdziwy domowy kot najbardziej w całym swoim rozumku kocha człowieka. Agata zyskała niezwykłego choć zwykłego wyglądem biało – burego kota, to jest pewne :)
Wszystkiego dobrego dziewczyny, w tym waszym od dziś, wspólnym życiu :)

Pisia jest młodą, około sześciomiesięczną koteczką, która swoją łagodnością i delikatnością ujmuje za serce. Pisia uwielbia przytulać się do człowieka, wówczas głośno mruczy dopominając się o głaski. Pisia pozbawiona jest jakiejkolwiek agresji, dlatego też może zamieszkać w domu z dziećmi. Pomimo tego, że została porzucona i musiała się długo błąkać o czym świadczyło jej brudne futerko, Pisia w pełni ufa człowiekowi, bez problemu można ją brać na ręce. Na inne zwierzęta reaguje bardzo pozytywnie, nie boi się psa ani innych kotów, ciekawsko się im przygląda. To bardzo odważna koteczka, sytuacje stresowe takie jak na przykład nowe otoczenie nie onieśmielają jej ani nie płoszą, wręcz przeciwnie chętnie zwiedza i swobodnie spaceruje poznając nowe otoczenie. Zapewne gdy trafi do nowego domu, od razu będzie się w nim czuła jak u siebie i po prostu bez stresów zacznie w nim mieszkać.
Pisia jest wysterylizowana, zaczipowana, odrobaczona i zaszczepiona, to w pełni kuwetkowy kot, gotowy do adopcji.
Pisia obecnie przebywa w domu tymczasowym, kontakt do wolontariusza k. cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007