Adoptusie. Podrzutek Tasiek w domu:-)

Tasiek imię: Tasiek
wiek: 4 miesiące

płeć: kot

Tasiek to mały koci chłopiec, ma około 4 miesięcy. Rozpiera go energia, szaleńczym gonitwom i zabawom nie ma końca, bo kocie siły są regenerowane w tempie błyskawicznym. Być może jego temperament i rozpierająca na każdym kroku energia były przyczyną tego, że Tasiek został wyrzucony na klatkę schodową jednego z bloków. Osoba, która znalazła płaczącego kociaka, postanowiła odszukać czyja to zguba. Niestety nikt w bloku nie przyznawał się do malca. Tasiek trafił więc do nas.


Na szczęście to bardzo beztroski i wesoły kociak. Nie rozumie, co tak na prawdę się stało. Może to i lepiej dla niego.
Został odrobaczony, czeka go jeszcze drugie odrobaczanie, a potem szczepienie i ta cudna istotka będzie mogła szukać swojego domu.

Tasiek obecnie zamieszkuje w domu tymczasowym, gdzie pokazał się z jak najlepszej strony – wesoły i energiczny, ma też w sobie nieskończone pokłady miłości do człowieka.
W sprawie przyszłej adopcji prosimy kontaktować się z tymczasową opiekunką, Martyną: martyna.dauksza@gmail.com.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007