Adoptusie. Pola delikatna koteczka – już w domu :)

Pola imię: Pola
wiek: 1 rok

płeć: kotka

Pola ma niespełna rok, to bardzo łagodna i spokojna koteczka, mimo tak wspaniałego charakteru i przyjaznemu usposobieniu została porzucona. Wiele tygodni koczowała wśród stada kotów dzikich, nie radziła sobie na tej wolności. Wypatrzona przez dobrą ludzką duszyczkę, po długiej tułaczce trafiła pod opiekę fundacji, ciepło, miseczka pełna jedzenia, niby jest wszystko, ale Pola nadal patrzy  smutnym wzrokiem. W fundacyjnym lokalu zamieszkuje wiele kotów, uwaga człowieka musi być podzielona na ich wszystkich, do tego jest to zaledwie kilka godzin dziennie, co dzień zagląda inny człowiek, nic nie zastąpi przecież domu i kolan na wyłącznosć i zdaje się, że za tym tęskni Pola, za człowiekiem tylko dla siebie. Glaskana, przytula główkę do dłoni i cichuteńko nieśmiało mruczy, jakby chciała wyżalić się, co ją spotkało.
Pola jest zaczipowana, wysteryliowana, zaszczepiona i odrobaczona, bardzo niecierpliwie czeka na dom, ten jeden na całe życie, który sprawi, że te smutne oczy znów będą pełne radości.

W sprawie adopcji, prosimy o kontakt z Kasią:  k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007