Adoptusie. Pola – długonoga ślicznotka już w swoim domu!

pola3 imię: Pola
wiek: ok. 1 roku

płeć: kotka

Pola jest młodziutką, ok. roczną kotką o orientalnej urodzie – smukła sylwetka, długie nogi, oryginalne umaszczenie. Majestatycznym krokiem przechadza się po lecznicowym hoteliku i spogląda na nas swoimi ogromnymi żółtymi oczami. Naprawdę nie sposób przejść obok niej obojętnie. Przywołana, ociera się o nogi i kręci ósemki. Nie protestuje przy braniu na ręce i przytulaniu. To domowa kotka, która uwielbia towarzystwo człowieka i zna domowe obyczaje oraz kocie zabawy. A jednak w jakiś okolicznościach znalazła się na ulicy zdana tylko na siebie… Na szczęście jest już bezpieczna i szuka nowego domu, ale takiego już na zawsze, którego nigdy nie straci.

Pola jest bardzo otwartą i kontaktową kotką, jednak zdaje się nie lubić innych kotów, dlatego chyba najlepiej czułaby się w domu bez innych kocich towarzyszy. Toleruje natomiast psy i psi kumpel w nowym domu nie byłby dla niej problemem.

Szukamy dla Poli odpowiedzialnego domu, który doceni nie tylko jej urodę ale i majestatyczny charakter. Zainteresowanych jej adopcją prosimy o kontakt z Martą: marta765@op.pl

Pola jest już wysterylizowana, posiada aktualną książeczkę zdrowia, jest też zaczipowana. Przy adopcji zostanie podpisana umowa adopcyjna.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007