Adoptusie. Rotka – wkrótce przeprowadzka do nowego domu :)

Rotka 4 imię: Rotka
wiek: 5 miesięcy

płeć: kotka

Już niedługo Rotka wraz ze Scarlet przeprowadzają się do nowego domu :)

Rotka to szalony koci podrostek, uwielbia gonitwy i zabawy. Wobec człowieka jest nieco nieśmiała, ale złapana na ręce robi słodką minę i mruczy jakby nigdy nic. Rotka na pewno w nowym otoczeniu będzie potrzebowała kilku dni na ośmielenie się i poznanie wszystkiego co dookoła, ale to bardzo łagodna istotka, która bardzo lubi kocie towarzystwo, dlatego świetnie się odnajdzie w domu z innym kotem.  Rotka wiele złego przeszła w swoim krótkim życiu, ale na szczęście nie pozostawiło to w jej psychice wielkich zmian, to bardzo delikatna koteczka, która potrzebuje wiele miłości, cierpliwości i uwagi a gdy już to wszystko dostanie odwdzięczy się na pewno  przytuleniem, mruczeniem i ogromnym oddaniem.
Rotka jest zaszczepiona, odrobaczona, zaszczepiona i zaczpiowana, bezbłędnie korzysta z kuwety, obecnie ma około 4-5 miesięcy.
W sprawie adopcji proszę kontaktować się z Kasią: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007