Adoptusie. Samba – delikatna trikolorka. W domu :)

samba1 imię: Samba
wiek: 3 lata
płeć: kotka

Samba ma 3 lata. Jest domową kotką uwielbiającą odpoczynek na kanapie u boku człowieka. Potrzebuje jednak trochę czasu aby zaufać nowo poznanej osobie. Gdy już kogoś dobrze pozna pozwala na bliższy kontakt i chętnie zagaduje, zwłaszcza przy wydawaniu posiłków :-) Jest spokojna i bezproblemowa. Lubi delikatne zabawy sznureczkiem czy wędką. Po skończonej zabawie chętnie zasypia w pobliżu człowieka.

Niestety jej lewa łapka nie jest w pełni sprawna – jest cały czas przykurczona z powodu patologicznego zrostu który powstał po dawnym złamaniu. Łapka jest zrośnięta pod kątem 50 stopni i nie prostuje się. Samba porusza się przez to na 3 łapkach, ale już się przyzwyczaiła i świetnie sobie radzi. Łapki używa drapiąc drapak, czy wskakując na meble. Mamy nadzieję, że mimo tej drobnej wady ktoś ją pokocha i będzie mogła wieść spokojne życie kanapowej kotki u boku kochanego opiekuna.

Samba jest odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana.

Kontakt w sprawie adopcji: marta.kotylion@viva.org.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com