Adoptusie. Scarlet – wkrótce przeprowadzka do domu :)

Scarlet 1 imię: Scarlet
wiek: 6 miesięcy

płeć: kotka

Scarlet wraz z Rotką przeprowadzają się wkrótce do nowego domku :)

Scarlet jest łagodną kotką o bardzo kruchej psychice, w nowym domu na pewno będzie potrzebowała czasu na aklimatyzację. Scarlet jest troszkę nieśmiała i wystraszona, ale wzięta na ręce  głośno mruczy i przytula się całą sobą.  To kotka, która potrzebuje wiele uwagi i czułości ze strony człowieka. Pomimo że ma dopiero pół roku zdążyła wiele złego zaznać, nigdy nie miała prawdziwego domu, była kotką zamieszkującą na działkach, gdzie w sezonie letnim jest obfitość w jedzeniu i ręka, która pogłaszcze, ale wraz z zimnymi dniami nadchodzi głód i samotność.  Dzięki temu, że Scarlet od małego kociaka miała styczność z człowiekiem nie zdziczała i nie jest jej obcy dotyk rąk, ale jeszcze trzeba jej pokazać, co to jest prawdziwy dom i człowiek jeden jedyny, który nigdy nie odejdzie i nie pozostawi.
Scarlet ma pół roku, jest zaczipowana, odrobaczona i wysterylizowana, za kilka dni będzie zaszczepiona.
W sprawie adopcji kontakt z Kasią:  k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007