Adoptusie. Smoczek Czaruś i Smoczek Buraś. Ogłoszenie grzecznościowe

chlopaczki imię: Smoczek Czaruś i Smoczek Buraś
wiek: 6 miesięcy
płeć: kot

Dwaj przybrani braciszkowie, Smoczki z ulicy Smoczej, uratowane przed chłodem i głodem. Troszkę starszy czarny Czaruś, zwany też Odkurzaczem_Do_Mięsa, jest już miziakiem, bury Buraś jest bardziej nieśmiały, takie „chciałbym i boję się” – przyłapany do głaskania za firanką podstawia łepek i grzbiecik „głaszcz mnie jeszcze”, ale na razie obawia się sam podejść pod rękę, chociaż widać że ma ochotę, bo obserwując przytulanki Czarusia przymila się do najbliższego mebla, wdzięczy i mruczy, mruczy, mrrruczy…. Obaj chłopcy bawią się pięknie z człowiekiem wędką i sznureczkiem, tańczą na widok miseczki z jedzeniem i w ogóle wiedzą już że człowiek jest pożyteczny, tyle że nie wiadomo czy na pewno każdy.

Chłopcy mają około pół roku (Buraś może miesiąc mniej, Czaruś może miesiąc więcej), są wykastrowani, odrobaczeni, jednokrotnie zaszczepieni, mają ujemne testy FiV i FelV. Poszukują cierpliwego domu, z zabezpieczonymi oknami i balkonem, bez psów i małych dzieci – najchętniej razem, bo Czaruś jest dla Burasia wyraźnym wsparciem, ale nie jest to warunek konieczny.

Jeśli chciałbyś dać dom chłopaczkom, napisz – apolrola@gmail.com.
Przy adopcji podpisana zostanie umowa adopcyjna.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com