Adoptusie. Śnieżka – słodziak z działek. Pozdrawia z domu :)

sniezka_glowne imię: Śnieżka
wiek: ok. 6 miesięcy
płeć: kotka

Aktualizacja: 30.01.2016

Śnieżka – małe dzikie kocię z działek, zabrane przez naszą wolontariuszkę wraz z rodzeństwem ostatniej zimy, trafiła do wspaniałego domu, gdzie otrzymała nowe imię: Luna. Patrząc na zdjęcia – jest tam bardzo szczęśliwa, a my razem z nią i jej nowa rodziną. Lunka tak się związała wielką miłością ze swoją Panią Małgosią, że chodzi wszędzie z nią, została nawet nazwana kotopsem :)
Pozdrawiamy gorąco Lunkę i jej nową rodzinę i życzymy chwil pełnych radości i zabawy.

Aktualizacja: 24.03.2015

Śnieżka pozdrawia z domu :)

15.03.2015

Śnieżka – jedna z kotek dotychczas mieszkających na terenach działek letniskowych w podłódzkiej miejscowości, po sterylizacji i wyleczeniu poważnej infekcji zamieszkała w domu tymczasowym u jednej z naszych wolontariuszek, gdzie bardzo ładnie się zsocjalizowała i jest gotowa do adopcji.
Jest bardzo wdzięczną i przymilną koteczką. Odkryła, że bardzo miło jest być noszoną na rękach, w związku z tym zdarza jej się tego domagać głośno, stała się wyjątkowym Miziakiem. Zdarza się jej samej przychodzić do człowieka i prosić o pieszczoty, uwielbia głaskanie po główce i pod brodą, wtedy mruczy głośno.


Nie lubi zbyt gwałtownych i szybkich ruchów ze strony człowieka, ale można do niej podejść, pogłaskać (to lubi), wziąć na ręce, na kolana. Jest wielkim pieszczochem.
Ceni sobie towarzystwo kotów, jest skora do zabawy, ciekawa innego zwierzaka, otwarta i szybko się oswaja z jego obecnością.  Dlatego szukamy dla niej domu z innym kotem lub kotami.
Ma swoje ulubione zabawy i zabawki, lubi biegać ze swoją ulubioną piłeczką,  polować na myszkę, lwa, czy biegać za wędką.
Jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona. Ma około pół roku.  Nie sprawia żadnych kłopotów, bezproblemowo załatwia się do kuwety.  To sama radość :)

Kontakt w sprawie adopcji:  Agnieszka, e-mail: pietraszka33@wp.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007