Adoptusie. Sprite. W domu :)

Sprite4 imię: Sprite
wiek: 8 lat
płeć: kot

Sprite to jeden z trzech kotów, które trafiły do naszej kociarni kiedy okazało się, że ich ciężko chora opiekunka nie będzie się już mogła nimi zajmować. Sprite na początku był bardzo przerażony, kilka pierwszych tygodni mieszkał na kanapie pod kocem, później, bardzo powoli zaczął się otwierać na kontakt z nami. Póki co nie jest jeszcze kotem, który biegnie witać każdego człowieka, który wchodzi do kociarni, ale wiemy już, że to przemiły, lubiący głaskanie kocurek, w którym nie ma ani krzty agresji. Bardzo go polecamy jako drugiego kota w domu, łatwo nawiązuje kontakt z innymi kotami, świetnie się z nimi dogaduje, nie wszczyna awantur.
Sprite jest zdrowy, wykastrowany, zaszczepiony i zaczipowany.
I bardzo czeka na swój nowy dom.

Sprite ma 8 lat. Jest… choć tak jakby go nie było… Miał dom i swoją panią, która zabrała go z ulicy i dała dach nad głową. Jednak pani bardzo poważnie zachorowała i zapomniała o nim i jego towarzyszach :-( . Życie Sprite’a legło w gruzach… stracił wszystko i boi się zaufać… Jednak gdy dasz mu się bliżej poznać skłonny jest pokazać Ci swój brzuch do głaskania. Ale to wszystko trochę trwa. Nic na siłę. Dlatego Sprite poszukuje spokojnego domu i cierpliwych opiekunów, którzy dadzą mu czas aby mógł zaufać, którzy pokażą mu, że życie jeszcze się nie skończyło…

Sprite jest odrobaczony, zaszczepiony, wykastrowany i zaczipowany.
Kontakt w sprawie adopcji – Marta: marta.kotylion@viva.org.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com