Adoptusie. Szila – piękna trikolorka – już w domu :)

Szila główne imię: Szila
wiek: ok. 1 rok

płeć: kotka

Szila, to kotka o niespotykanym trzykolorowym umaszczeniu, oprócz urody Szila wyróżnia się olbrzymią łagodnością, która zdarza się rzadko w przypadku kotów „po przejściach”. Kotka zanim trafiła pod opiekę fundacji wiele złego przeżyła, co odbiło się negatywnie na jej psychice, gdyż kotka jest przerażona i zaszywa się głęboko w budce tak jakby chciała zniknąć. Wzięta na ręce przymyka oczka i wydawało by się, że choć na chwilę zapomina o tym ile złego ją spotkało. Na pewno ktoś kto da jej szanse na nowe życie, zyska ogromną miłość i zaufanie tej istotki. Szila może zamieszkać z innym kotem, bo lubi ich towarzystwo i na pewno będzie jej raźniej w domu z innym zwierzakiem, choć to nie jest warunek adopcji.
Szila ma delikatne usposobienie, ta łagodna koteczka nawet w sytuacjach stresowych (weterynarz), nie prycha i nie broni się używając kocich atrybutów, jakimi są pazury czy kiełki.
Szila ma niespełna rok, jest zaczipowana, odrobaczona i zaszczepiona, przed wydaniem do adopcji zostanie poddana sterylizacji.
Kontakt do wolontariusza: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007