Adoptusie. Szprotka. W domu :)

szprot1a imię: Szprotka
wiek: 3 lata
płeć: kotka

Szprotka ma 3 lata, piękne bure futerko, idealną figurę i charakter, o którym marzy każdy opiekun kota u swojego pupila ;) Jest towarzyska, adorująca, towarzysząca we wszystkich domowych czynnościach, chętna do zabawy i spragniona ludzkich czułości. Jej spojrzeniu nie można się oprzeć, a wyciągnięta do nas prosząco łapka roztapia serca nawet najtwardszych ;) Jedyną, niewielką rysą na tym idealnym charakterze jest to, że Szprotka jest zazdrośnicą i w kocim stadzie albo wiedzie rolę przywódcy – albo stroi fochy i gania konkurencję ;) Dogada się z innym kotem ( mieszkała wcześniej z dwoma innymi ) ale w większym stadzie się nie odnajdzie. Idealnie też nadaje się do domu jako jedyna kocia piękność. Zapewni atrakcji za 3 koty i zaspokoi potrzebę przytulania całej rodziny ;) Łagodna, ufna, urocza – po prostu koci ideał – czeka na dom i pełną miłości opiekę odpowiedzialnych dobrych ludzi .
Szprotka jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. Bezbłędnie korzysta z kuwety.
Wszystkich, którzy już pokochali Szprotkę prosimy o kontakt z Anetą: aneta.kotylion@viva.org.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com