Adoptusie. Tymek – kawaler do wzięcia

tymek5 imię: Tymek
wiek: 1,5 roku
płeć: kot

Tymek ma urodę, wdzięk i cudny charakter. Jak na 1,5-rocznego kawalera przystało – kocha się bawić, biegać i z ciekawością podglądać domowe zajęcia człowieka. Chętnie sprawdzi, co jest na wiszących szafkach kuchennych i skontroluje każdy zakamarek w domu w nadziei, że znajdzie tam coś ciekawego dla siebie ;) Aktywny, wesoły i chętny do przytulania Pan Kot :) Bardzo lubi ludzi i kontakt z nimi, z kotami też dogaduje się dość dobrze, choć lubi grać pierwsze skrzypce i delikatnego mruczka mógłby nieco zdominować. Idealnie odnajdzie się też jako koci jedynak – pod warunkiem, że będzie miał obok kochającego człowieka, który przytuli, pogłaszcze i zapewni porcję dobrej zabawy każdego dnia. Tymek wniesie do każdego domu wiele radości i będzie cudownym przyjacielem na wiele wspólnych lat
Tymek jest zdrowy, zaszczepiony, wysterylizowany i zaczipowany, bezbłędnie korzysta z kuwety.

W sprawie adopcji piszcie na adres: aneta.kotylion@viva.org.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com