Adoptusie. Wella – w swoim domu!

wella1 imię: Wella
wiek: ok. 1 rok
płeć: kotka

Drobniutka koteczka trafiła pod opiekę fundacji po eksmisji jej opiekunów z zajmowanego mieszkania. Straciła dom, jaki on by nie był. Teraz siedzi cichutko w klateczce w lecznicy weterynaryjnej i powoli znika… Inne koty miauczą, wyciągają łapki, podstawiają się do głaskania, a Wella siedzi w kąciku i patrzy na wszystko smutnymi oczami.To młodziutka koteczka, ma dopiero roczek, zasługuje na szansę, którą może dać jej kochający dom.
Bure futerko przenikają delikatne złote pasemka, właściwie ciężko określić czy Wella jest szylkretką czy po prostu zwykłą burasią o nieco jaśniejszym, złotawym umaszczeniu. Malutka nie przejawia żadnej agresji czy dominacji, nie gryzie, nie drapie, nie wyrywa się, patrzy tylko na człowieka zdziwiona i trochę przestraszona.
Wella jest pod opieką weterynaryjną: odrobaczona, zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007