Adoptusie. Wiedźma – wróżka na emeryturze. W domu :)

wiedzma2 imię: Wiedźma
wiek: 16 lat
płeć: kotka

„Cześć, wołają na mnie Wiedźma, bo jestem czarna i mam zaćmę na oczku. Ale ja jestem raczej dobrą wróżką, choć może lata już nie te, by pląsać po mieszkaniu i czarować gości. Mam 16 lat i lubię spokój i wygodę. Miałam szczęśliwe życie – byłam kochana i przytulana – nadal bardzo to lubię i tęsknię za bliskością człowieka. Moja pani jednak umarła, a ja trafiłam do dziwnego miejsca, pełnego innych kotów. Niewiele już mam przed sobą, ale marzę o tym, by spędzić ten czas u boku kochającego człowieka. Jeśli chciałbyś niemłodą, ale przemiłą kocią przyjaciółkę – przyjedź do Łodzi – a ja ofiaruję Ci serce i miłość do końca moich dni…”
Wiedźma ma 16 lat i nieprzebrane pokłady miłości do człowieka. Miałaby w kieszeni wygraną w konkursie na najgorzej dobrane kocie imię – o ile taki konkurs kiedykolwiek by się pojawił. Jest gadatliwa, przymilna i słodka. Ma 16 lat i potrzebuje spokojnej przystani na resztę swoich dni – przystani, w której nie zabraknie jej rąk do głaskania, spokoju i ciepłego, miękkiego posłanka na parapecie.
Wiedźma jest zdrowa, ma dobre wyniki krwi, jest zaszczepiona, odrobaczona i zaczipowana. To prawdziwy koci anioł, choć w czarnym futerku i z leciutką nadwagą ;) Kocie cudo.

W sprawie adopcji piszcie na adres: aneta.kotylion@viva.org.pl

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com