Adoptusie. Złomek. W domu :)

Z+éomek g+é+-wne imię: Złomek
wiek: 1 rok

płeć: kot

Złomek to uroczy młody koci kawaler, ma ok. roku. Złomek jest bardzo pozytywnie nastawiony do otoczenia, praktycznie z każdym kotem z którym musi dzielić fundacyjny lokal potrafi się dogadać, choć nie bywa to łatwe, za to człowieka uwielbia nader wszystko. Wystarczy na chwilkę przysiąść by Złomek wdrapał się na kolana, ugniatał, mruczał i domagał się pieszczot. To bardzo łagodny kocurek, lubi „małych człowieków” bo to właśnie dzieci zainteresowały się jego tułaczym ulicznym losem. Złomek zdaje się nie mieć wad, nie wybrzydza przy jedzeniu, bezbłędnie korzysta z kuwety, mruczy wręcz na zawołanie ;-) no dobrze… jedyna mała wada, to brak ogonka, który musiał zostać w dużej części amputowany ponieważ był poważnie połamany. Złomkowi brak ogona w niczym nie przeszkadza, nawet we wspinaczce na najwyższe miejsca ;-) tylko brać i kochać.
Złomek jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony, testy na białaczkę ma ujemne.
Kontakt w sprawie adopcji: Kasia, mail: k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com