Ariadna – powrót…

Kilka dni temu z adopcji wróciła do nas Ariadna. Wróciła bo nie bardzo potrafiła dogadać się z kocią towarzyszką do tego  zabrakło determinacji w postępowaniu opiekunki, dlatego zapadła decyzja, że Ariadna do nas wraca. Na całe szczęście Ariadna jest młodą koteczką, dlatego te zmiany na szczęście nie są dla niej zbyt trudne. Ariadna zamieszkała w domu tymczasowym u Doroty, niestety już drugiego dnia koteczka musiała odwiedzić panią doktor, okazało się, że mała ma podwyższoną temperaturę i wzdęte, zapełnione jelita. Na szczęście wdrożone leki szybko przyniosły efekt, Ariadnie wrócił humor i apetyt. Koteczka jest wesoła i bardzo towarzyska, liczy zaledwie pół roku. Ariadna znów czeka na dom, tym razem  mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć bardziej odpowiedzialnych i kochających opiekunów.

W sprawie adopcji Ariadny można kontaktować się z Dorotą: pandadp@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007