Ariel przedświąteczne znalezisko… Już w domu :)

Przed Świętami zaalarmowała nas Małgosia, która adoptowała od nas Żabulkę, że przed jej klatką leży biało-czarny kot. Pierwsza myśl, że  to kot wolno żyjący, ale przy bliższym kontakcie to biało-czarne „coś” zaczęło mruczeć i tulić się do rąk, to ‘coś” a bardziej „ktoś” jest wychudzony i zakatarzony. Małgosia nakarmiła „ktosia” a następnie w porozumieniu z naszą wolontariuszką przetransportowała małego do zaprzyjaźnionej z nami lecznicy. Kocio okazał się być przemiłym młodzieńcem około siedmiomiesięcznym, który oprócz ogólnego osłabienia i kociego kataru zdawał się być w nienajgorszej kondycji.  „Ktosiek” by nie być „Ktośkiem”  na dobry początek zyskał imię, tak by wreszcie mieć coś swojego i tak Arielek pozostał pod opieką Pań doktor, które wyleczyły malucha, Ariel przeszedł też zabieg kastracji, został  zaczipowany, odrobaczony i zaszczepiony.
Obecnie maluch przebywa w domu tymczasowym, gdzie został dostrzeżony problem z niedowidzeniem, musimy to jeszcze sprawdzić  i potwierdzić, gdyż Ariel bezbłędnie funkcjonuje w mieszkaniu, ale zdarza mu się wpadać na przedmioty lub  nie dostrzega przeszkód, które nie powinny zdrowemu kotu przeszkadzać, a przede wszystkim dziwnym jest, że nie ma z nim kontaktu wzrokowego. Za to Ariel uwielbia inne zwierzaki,  uwielbia pieszczoty i głaski, mruczy wręcz na zawołanie, co niestety eliminuje go jako „modela”, bo by zrobić mu zdjęcie to naprawdę karkołomne zadanie, bo gdy Ariel widzi zainteresowanie jego ktosiową osóbką, od razu barankuje telefon, przewraca się na plecy  i zainteresowany jest tylko mizianiem.
To dzięki Państwa darowiznom, które do nas wpływają, jesteśmy w stanie uratować Arielka i  każdego innego kociego „ktosia”, za co serdecznie dziękujemy.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007