Darcik, Dusia i Dynia – kocie maleństwa z piwnicy

Aktualizacja: 13.11.2014

Pamiętacie jeszcze maleńkie kocie rodzeństwo z piwnicy? Początek tego tygodnia był wyjątkowo szczęśliwy dla dziewczynek, które bez ogłoszenia znalazły swoje własne  domki. Dynia (szylkretka)  pozostała Dynią i zamieszkała z kochającą mamą, potrafiącą docenić indywidualizm młodej kotki ;) Dusia (biało – czrna)  nazwana… Dusią  zamieszkała z dwoma kocimi towarzyszami, z którymi od razu się polubiła i wspólnie spędza czas na gonitwach i zabawach.

Z rodzeństwa pozostał jeszcze Darcik (burasek) , który już z wytęsknieniem czeka na wymarzony domek.

Dusia i Dynia

29.10.2014

Darcik, Dusia i Dynia to małe 4 tygodniowe kocie maleństwa znalezione w jednej z łódzkich komórek. Opuszczone przez matkę, samotnie przetrwały w chłodnym i ciemnym miejscu przez tydzień. Karmicielka doglądała maluchy i karmiła je szukając jednocześnie dla nich pomocy. Maluchy miały ogromną wolę życia, które sprawiła, że się nie poddały i dzielnie walczyły o swój byt. Na szczęście maluchy trafiły pod naszą opiekę i szybko zostały przekazane do naszego domu tymczasowym, gdzie powoli oswajają się z człowiekiem. Maluchy są nieporadne jeśli chodzi o kuwetę i koordynacje ruchową, ale przez tygodniową szkołę życia samodzielnie jedzą, nie wymagają karmienia butelką, co jest zadziwiające w przypadku tak małych kociaków.
Darcik, Dusia i Dynia zostały odpchlone i odrobaczone, przed nimi druga dawka leku gdyż są mocno zarobaczone i jak przyjdzie na to pora zostaną zaszczepione. Kiedy będą gotowe do adopcji, znajdziemy im wspaniały i kochający dom, gdzie będą mogły cieszyć beztroskim kocim dzieciństwem i gdzie nigdy nie zabraknie im miłości i opieki.
Osoby chętne do zaadoptowania małych kruszynek mogą w tej sprawie kontaktować się z Martyną, u której dzieciaki mieszkają, adopcja będzie możliwa w niedługim czasie:  martyna.dauksza@gmail.com
Bardzo prosimy o wsparcie dla naszych malutkich podopiecznych, aby móc zmienić ich świat na lepsze. Odpchlenie, szczepienie, odrobaczenie i czipowanie trzeba ten koszt liczyć x 3 dlatego zachęcamy do przekazywania darowizn na nasze konto:
95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a
03-772 Warszawa
Dopisek: kociaki z piwnicy
lub kupując wirtualne KOTylionki za pośrednictwem allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=4747642011

Za każdą, najmniejszą nawet wpłatę, będziemy bardzo wdzięczni.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007