Jerry w swoim domu:)

Aktualizacja: 21.01.2013 r.

Jerry  w swoim domu!
Do towarzystwa będzie miał czteroletniego kota Koksa a do głaskania trzy pary rąk, do biegania stu metrowe mieszkanie i dwu metrowy drapak do wspinaczki :)

Do tego duzi Jerrego są wyrozumiali i cierpliwie poczekają, aż mały zaufa, nie wystaraszyli się jego płochliwości. Oby więcej takich domów znajdowali nasi podopieczni :) Oboje z braciszkiem w swoim króciutkim życiu już tak wiele złego przeszli, na reszcie oboje mają wspaniałe  domki :)
Powodzenia chłopaki…
i zdjęcia z nowego domu Jerrego :)
************************

Jerry-gĹ‚Ăłwne Jerry-. Jerry-3. Jerry-4. Jerry-2

Jerry ma około 3 m-ce,  choć wygląda na mniej. Wygląda tak, gdyż wiele już przeszedł w swoim króciutkim życiu. Wraz z bratem ciężko chorowali, jeszcze niedawno walczyli o życie. Jerry na karku ma kilka sporych blizn, które niebawem zakryje sierść, ale nie odbiera to uroku temu kociakowi, na pewno  to co złe już jest za nim. Dziś to rozbrykany kociak, który uwielbia człowieka. Jerry jest nieśmiały, ale wystarczy tylko do niego  zacząć mówić i słychać cudne mruczenie. Uwielbia zabawy z innymi kotami, dlatego też dom w którym jest drugi kot byłby domem idealnym :) Jerry pomimo, że jeszcze wiele go przeraża i łatwo go wystraszyć, pozbawiony jest jakiejkowiek agresji, przytula się do naszej sześcioletniej córki, cierpliwie i z mruczeniem  przyjmuje wszelkie pieszczoty. To śliczny, klasycznie pręgowany kocurek, otwarty na człowieka, lubiący jego towarzystwo. Jerry bezbłędnie korzyta z kuwety, posiada książeczkę zdrowia, przed adopcją niezbędnym będzie podpisanie umowy adopcyjnej.
Kociak przebywa w domu tymczasowym.
Chętnych do adopcji zapraszam do poznania tego malca i czekam na maile:   k.cybulska@onet.euKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com