Jesienne kociaki – wszystkie w domach!!!

Aktualizacja 23.01.2022

Listeczek, Miechunka, Forest i Płatek – cała ekipa Jesiennych Kociaków ma swoje cudowne domy.

Powodzenia dzieciaki.

Dziękujemy Wam Duzi za Adopcje i serce dla maluchów.

Życzymy szczęśliwego, długiego życia razem!

 

 

Aktualizacja 16.12.2021

Cześć, mam na imię Listek. Może mnie już znacie?
Chciałem się trochę pożalić. Podobno nikt o mnie nie pyta. A jestem taki fajny! Mam duże oczka, puchate futerko. Bure co prawda, ale przecież bure też ładne!
Ciocia u której tymczasowo mieszkam niepokoi się coraz bardziej. I podobno moją siostrą Miechunką też się nikt nie interesuje. A przecież Forest i Płatek już znaleźli domy! Jesteśmy od nich gorsi, czy co?
Może Tobie się spodobam? Albo Michunka? Albo wyślesz nas komuś komu się spodobamy? Proszę!
W sprawie adopcji Listka i Miechunki piszcie do Agnieszki – pietraszka33@wp.pl

Aktualizacja 11.12.2021

Jesienne kociaki pozdrawiają
Pewnie jesteście ciekawi co u maluszków? Kociaki czują się o wiele lepiej, oczka się zagoiły, katar został opanowany, a maluchy odrobaczone i zaszczepione. Bardzo się cieszymy, że udało nam się w porę zareagować i je zabezpieczyć. W Domu Tymczasowym maluchy dały się poznać od jak najlepszej strony: pięknie jedzą, ogarniają kuwetę, świetnie się bawią i bardzo lgną do człowieka.
Tylko brać i kochać. Słodziaki dorobiły się też swoich imion. Chłopcy to Listek, Forest i Płatek, a dziewczynka to Miechunka.
Jeśli chcecie wesprzeć naszych małych podopiecznych – będziemy ogromnie wdzięczni. Maluchy potrafią dużo zjeść i nie możemy pozwolić im głodować.
Darowizny dla kociaków można też wpłacać bezpośrednio na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39 03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla jesiennych kociaków
* środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji i posłużą innym kotom w potrzebie

 

Koci Jesiennik

https://pomagam.pl/jesienne_kociaki

Zimno i mokro na dworze, liście spadają, świat szykuje się do zimy. W takiej aurze przyszły na świat małe, jesienne kociaki. By zapewnić im choć odrobinę ciepła, nieoswojona kotka pozostawiła swoje dzieci na tarasie u pewnej rodziny, w nadziei że ten taras będzie dla nich bezpiecznym schronieniem. I tak pewnego dnia o poranku właściciele domu znaleźli czwórkę maluchów.  W miarę swoich możliwości postawili maluszkom ciepłą budkę i zaczęli dokarmiać kocią mamę. Niestety z jakiegoś powodu kotka coraz rzadziej zaglądała do swoich dzieci. Pozbawione matczynego mleka i ciepła w zimne, październikowe noce maluszki zaczęły chorować. Kiedy ich stan z dnia na dzień stał się dramatyczny wpłynęła do nas prośba o pomoc dla nich. Ostatkiem naszych możliwości, bo literalnie źdźbła już nie wciśniemy do naszych DT, 4 rodzeństwa trafiła awaryjnie do domu u naszej wolontariuszki.

Maluchy oczywiście trafiły do lecznicy, gdzie zostały zaopatrzone w leki, zrobiono też test na panleukopenię, który na szczęście wyszedł ujemny.
Bardzo prosimy o pomoc dla tego jesiennego miotu!

Darowizny dla kociaków można też wpłacać bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa

tytułem: darowizna dla jesiennych kociaków

* środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji i posłużą innym kotom w potrzebieKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007