Kaszmir w worku – pojechała do domu!

Aktualizacja: 29.05.2015

Do Kaszmir uśmiechnęło się szczęście – ledwo zaczęliśmy ją ogłaszać, już znalazła domek! I bardzo, bardzo się z tego cieszymy, bo to delikatna i bardzo wrażliwa kotunia. Dobrze, że pojechała już do swoich Dużych, gdzie będzie rozpieszczana za wszystkie czasy :)

Aktualizacja: 24.05.2015

Kaszmir w weekend przeprowadziła się do naszej kociarni. Niestety zestresowana podróżą poddała się całkiem apodyktycznej Ninie, która wyczuwając słabszą od siebie koteczkę, zaatakowała ją i próbowała ustalać hierarchię  już na dzień dobry. Zestresowała nam się Kaszmirka tą sytuacją, dlatego nie pozostała na pokoju ogólnym, trafiła do klatki w szpitaliku. Klatka została otworzona, tak by Kaszmir sama zdecydowała czy z niej wyjdzie czy nie. Na szpitaliku „luzem” mieszka Ptyś i Balbinka, oboje przyjęli Kaszmir bardzo pozytywnie, zwłaszcza Babcia Balbinka, która zaglądała życzliwie do klatki i zachęcała troszkę Kaszmirkę do wyjścia, jednak ta bez nadzoru człowieka nie chciała wyjść ze swojego azylu.
Kaszmir jest bardzo wrażliwą i delikatną kotką, pozbawiona jest wszelkiej agresji, w sytuacji stresowej w ogóle nie przejawiała agresji wobec człowieka. Wystarczy tylko dotknąć koteńkę a ona od razu tuli się i mruczy, lubi inne koty, Kaszmir ma bardzo delikatną psychikę, co ma przełożenie na jej zachowanie. Przed Kaszmir zabieg sterylizacji, bo odrobaczenie i szczepienie ma już za sobą, a po tym zabiegu koteńka będzie mogła szukać swojego miejsca na zawsze. Gdyby ktoś z Państwa był zainteresowany przyszłą adopcją Kaszmir, w tej sprawie można kontaktować się z Kasią:  k.cybulska@onet.eu
A gdyby ktoś z Państwa zechciał dołożyć grosik na start dla Kaszmir, i pomóc nam w pokryciu kosztów szczepienia i sterylizacji, będziemy wdzięczni za najmniejsze nawet wpłaty, które można przekazywać na:

95 2030 0045 1110 0000 0255 4839
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
Ul. Kawęczyńska 16 lok 39
03-772 Warszawa

tytułem: darowizna dla Kaszmir

Za wsparcie bardzo dziękujemy!

09.05.2015

Wyobraźnia ludzka nie zna granic w swojej okrutności i bezmyślności, kolejnym przykładem jest Kaszmir, kotka porzucona w zawiązanym worku. Przyjazna, pogodna, kontaktowa i rozmruczana Kaszmir, czym sobie zasłużyła?

Na szczęście  miauczący worek zauważył dobry człowiek, który nie przeszedł obojętnie… i zabrał ze sobą pakunek… Nie potrafimy wytłumaczyć ani zrozumieć takiego postępowania. Jednak dla nas najważniejszym jest, że Kaszmir jest już bezpieczna  i chcemy, by kotka zapomniała o tym co ją spotkało. Kaszmir liczy zaledwie kilka miesięcy, zależy nam na tym, by wreszcie poznała co to miłość i troska. Nie wiemy co przeżyła wcześniej, choć patrząc w jakich okolicznościach została znaleziona, nie można liczyć na zbyt wiele.

Kaszmir została zaczipowana i zaszczepiona, za dwa tygodnie trafi do naszego lokalu, wówczas zostanie poddana zabiegowi sterylizacji.

Pomimo, że Kaszmir jest zdrowa, to  i tak przysporzy nam kosztów, pakiet „na start” wyniesie około 180zł, dlatego jeśli ktoś z Państwa zechciałby dorzucić grosik, będziemy bardzo wdzięczni w imieniu Koteczki.

Kaszmir można wspomóc, przekazując darowizny na nasze konto:

95 2030 0045 1110 0000 0255 4839
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
Ul. Kawęczyńska 16 lok 39
03-772 Warszawa

tytułem: darowizna dla Kaszmir

lub licytując Kotylionki na naszych aukcjach: http://charytatywni.allegro.pl/listing?query=dla%20Kaszmir&scope=all

Za wsparcie w imieniu koteczki bardzo, bardzo dziękujemy!KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007