Kiermasz Charytatywny KOTYliona już 4.12!

Grudzień to czas, kiedy myślimy o zbliżających się Świętach, o prezentach dla bliskich, o spotkaniach z rodzina i przyjaciółmi. Ale jest to też czas refleksji – i czas kiedy szerzej niż w ciągu całego zabieganego roku – otwieramy swoje serca – i portfele – dla potrzebujących pomocy…
Dlatego z całego serca zapraszamy Was na przedświąteczne, grudniowe zakupy – na pomoc potrzebującym właśnie.
Jeśli leży Wam na sercu los bezdomnych, porzuconych, często chorych zwierząt – przyjdźcie i wspólnie z nami pomóżcie tym nieszczęśnikom. To dla nich jesteśmy, dla nich działamy. I to dla nich zapraszamy Was serdecznie wraz z Pop’n’Art (https://www.facebook.com/popartlodz) na kolejny już Charytatywny Kiermasz KOTYliona.
Całkowity dochód z Kiermaszu zostanie przeznaczony na pomoc naszym podopiecznym – bezdomnym kotom (na ich leczenie, zakup karmy, żwirku, leków i innych potrzebnych akcesoriów).
Na kiermaszu będziemy sprzedawać rzeczy nowe i używane. Będzie to też okazja dla nas, żeby się z Wami spotkać – porozmawiać, podziękować za wsparcie, spędzić miło czas.
Wśród rzeczy, które będzie można nabyć będą: – ubrania – książki – biżuteria – porcelana – bibeloty i dekoracje – zabawki i maskotki dla dzieci, akcesoria dla zwierząt.
Zapraszamy z całego serca ❤
Współorganizatorem imprezy jest Pop’n’Art – dziękujemy!KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007