KOTYlion w szkole ;)

W związku z niedawnym Dniem Kota – Kotylion został zaproszony do Szkoły Podstawowej nr 162 by przybliżyć dzieciom koci świat – porozmawiać o kocich potrzebach, kocich charakterach i naszych wobec kotów obowiązkach. Dzieci z III i VI klasy czynnie uczestniczyły w zajęciach, wykazując się sporą wiedzą na temat kocich potrzeb i opieki nad domowymi mruczkami. Uczniowie chętnie zabierali głos i odpowiadali na pytania dotyczące właściwej opieki nad zwierzętami. W przemiłej atmosferze porozmawialiśmy na tematy związane z żywieniem kotów, wizytami u weterynarza, pielęgnacją, zabawą oraz bezpieczeństwem zwierząt w naszym domu i otoczeniu.
Na zakończenie uczniowie otrzymali drobne upominki od KOTYliona, a my dostaliśmy podarunki w postaci suchej i mokrej karmy dla kotów i psów oraz piękną laurkę z podziękowaniem za prelekcję.
Dla nas był to naprawdę miło spędzony czas – mamy nadzieję, że dla dzieci również :)
Dziękujemy za zaproszenie :)KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com