Leon zawodowiec pozdrawia z domu :-)

Aktualizacja: 29.11.2017 r.

Uwielbiamy takie wiadomości. Cieszymy się Leonku, że znalazłeś swoje miejsce na ziemi ♥

„Leoś jest bardzo żywym kotkiem, każdego dnia zaskakuje nas swoim pokładem energii :) Bardzo szybko się u nas zadomowił co sprawiło nam ogromną radość. Widać że lubi z nami spędzać czas, bawić się, chodzić krok w krok, bardzo często z nami rozmawia, a na zadane pytania odpowiada :) Uwielbia również spać z nami w łóżku :) Jest bardzo czystym kotkiem, łanie załatwia się do kuwety i nie obsikuje już ścianek, bardzo dużo je ale na tak dużego kotka mającego tyle energii to nic dziwnego :)”

Aktualizacja: 31.10.2017 r.

W niedzielę do swojego domku pojechał wreszcie Leon ;-)
Zaraz po wejściu do transportera zaczął intensywnie ugniatać kocyk i widać było, że jest bardzo podekscytowany całą sytuacją :-) Mnóstwo szczęścia kawalerze – rozkochaj w sobie Dużych zawodowo ♥

20171029_095234_resized(1)

Aktualizacja: 24.08.2017 r.

Leon mieszka w naszej kociarni już ponad 2 tygodnie. W tym czasie dał się poznać jako bardzo zaradny kotek, który szybko i sprawnie potrafi zorganizować jedzenie sobie i swoim towarzyszom otwierając wszelkie torby i saszetki z jedzeniem… Bardzo sprytny z niego chłopak i wyjątkowo rozgarnięty ;-) Wygląda naprawdę niewinnie, ale to prawdziwy Leon zawodowiec ;-)
Powoli rozglądamy się już za domkiem, a więc gdyby ktoś chciał poznać Leona – piszcie do Marty: gonerek@tlen.pl

8.08.2017 r.

Leon ma 3 lata i jeszcze niedawno miał dom, w którym mieszkał od kociaka… Niestety nie zachowywał się tak jakby od niego oczekiwano i trafił pod opiekę Pani Jadzi, która nie odmówi pomocy żadnemu zwierzęciu…
Teraz jest już u nas – w naszej kociarni. Pierwsze dni były ciężkie – Leon płakał i robił wokół siebie straszny bałagan. Był bardzo zdezorientowany całą sytuacją :-( Teraz jest już lepiej, tym bardziej, że wczoraj dołączył do niego Blacky, z którym wcześniej mieszkał u Pani Jadzi (Blacky był 2 tyg. na gigancie ale szczęśliwie się odnalazł – cały i zdrowy) chłopcy zajęli więc wspólny pokoik. Gdy troszkę się zaklimatyzują i osłuchają z dźwiękami kociarni – dołączą do pozostałych mieszkańców – na razie jednak muszą zadowolić się swoim towarzystwem ;-)

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com