Lesio – spragniony ludzkiej miłości. W domku :)

Lesio niedługo czekał na nowy dom. Minęło zaledwie kilka dni pobytu w domu tymczasowym i  – znalazł się Ten Człowiek. Pojechał na swoje. Powodzenia, Mały! :)
Lesio ma ok 10 tygodni i jest najcudowniejszym, najkochańszym, najbardziej wdzięcznym i słodkim kociątkiem na świecie. Jest też kociakiem bardzo smutnym :( Delikatny, spokojny, prześliczny –  ale przede wszystkim – rozpaczliwie stęskniony za człowiekiem i jego bliskością… Lesio przytula się całym sobą, nadstawia łebek do głaskania, wyciąga łapki – byle tylko poczuć, że jest kochany i że ktoś jest obok niego. Lesio zachowuje się tak, jakby ktoś kiedyś dał mu ludzką miłość a potem go porzucił i choć nie wiemy czy tak było naprawdę – zrobimy wszystko, by od teraz Lesio był już tylko szczęśliwy.
Lesio pojechał do jednego z naszych nielicznych domów tymczasowych i tam będzie dochodził do siebie. Lesio ma bardzo zaawansowany koci katar, załzawione oczka i dużą, niegojącą się rankę na grzbiecie, którą wciąż sobie rozdrapuje. Będziemy leczyć, dbać i przytulać – a potem poszukamy najlepszego, najbardziej troskliwego i kochającego domku na świecie – bo Lesio potrzebuje ludzkiej miłości niemal tak samo mocnojak powietrza do oddychania.
Jeśli los Lesia i innych kotów pod naszą opieką nie jest Państwu obojętny – będziemy wdzięczni za każdy datek przekazany na nasze konto.
A jeśli ktoś chciałby zyskać najlepszego przyjaciela na świecie – Lesio czeka – kontakt w sprawie jego przyszłej adopcji do Izy – immmb@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007