Liczi i Pomelo w domach :) Kaki nadal czeka…

Aktualizacja: 14.11.2022

O naszego słodkiego Kaki nikt nie pyta jego rodzeństwo już w domach, a on czeka i czeka Kaki ma około czterech miesięcy, jest niezwykle przyjaznym kotem, który uwielbia zabawy wędkami, lubi inne koty, więc dlaczego nikt o niego nie pyta
Jeśli chcesz do swojego domu i serca zaprosić tego cudownego kocurka zapraszamy do kontaktu: katarzyna.michalska.drozka@gmail.com

Aktualizacja: 10.10.2022

Spieszymy donieść, że z trójki rodzeństwa Liczi jest już w swoim domu na swojego ukochanego człowieka czeka nadal Pomelo (rudo-biały) oraz Kaki (czarno-biały). Panowie mają 3,5 miesiąca, oboje są zabawowymi kociakami, pełnymi energii. Chętnie zamieszkają razem, ale to nie jest warunek adopcji. Fajnie jak w domu będzie już jakiś kot, wówczas kociaki nie będą się nudziły W sprawie adopcji tych cudaków zapraszam do kontaktu:
katarzyna.michalska.drozka@gmail.com

Aktualizacja: 27.09.2022

Dzieciaki pięknie nam rosną, mają już trzy miesiące, na szczęście po szczepieniach nie wystąpiły żadne komplikacje, maluchy otrzymały też swoje mikroczipy :) chłopcy są zdrowi, rozbrykani, będą szukać domów gdzie mieszka już jakiś aktywny kot lub psiak. W pojedynkę mogą być uciążliwi i absorbujący dla opiekunów i przede wszystkim będą się nudzić ;) młode koty są bardzo aktywne, potrzebują wielu bodźców by zaspokoić swoją ciekawość i móc wyładować energię, która je rozpiera :)

Niestety pomimo naszych apeli o pomoc finansową nie udało się zapełnić ich zbiórki :( leczenie i profilaktyka przekroczyły zaplanowaną zbiórkę, ale nie zwiększamy jej… liczymy, że uda się ją zapełnić i tym samym zwrócić choć część ich wydatków :(

https://pomagam.pl/liczi_kaki_pomelo

darowizny można również kierować bezpośrednio na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla Liczi, Kaki i Pomelo

Dziękujemy!

Aktualizacja: 11.09.2022

Kociaki są już zdrowe, biegunki zostały opanowane, katar nie leje się z nosków, węzły chłonne wreszcie są niewyczuwalne, czyli same pozytywne wiadomości. Dodatkowo w ciągu kilku dni maluchy zostaną zaszczepione, otrzymają mikroczipy i będą mogły szukać domu.
Niestety z tych złych wieści, uzbieraliśmy na to kocie trio jedyne 40 zł, które nie pokryje leczenia, profilaktyki ani jedzenia jakie trzeba było zakupić dla braciszków :( wiemy, że przyszły ciężkie czasy, sami mamy swoje prywatne zobowiązania i rodziny. Niestety zbiórki coraz częściej świecą pustkami, co będzie oznaczało ograniczenie pomocy. Nasze chęci i poświęcony czas, to za mało by realnie pomagać tym bezdomnym istotom. Leczenie, karma, profilaktyka te koszty też coraz szybciej rosną, a my jesteśmy zasmuceni, że będziemy musieli ograniczać swoją pomoc. Jednak Ci którzy są już pod naszą opieką dalej wymagają utrzymania :( Dlatego jeśli zechcecie wrzucić dosłownie symboliczną złotówkę dla dzieciaków, będziemy wdzięczni. Jeśli dużo tych złotówek spłynie wspólnymi siłami damy radę. Czy możemy na Was liczyć?

https://pomagam.pl/liczi_kaki_pomelo

darowizny można również kierować bezpośrednio na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla Liczi, Kaki i Pomelo

Dziękujemy!

30.08.2022

Nasi nowi mali podopieczni nie mieli łatwego startu w życiu. Urodzili się na niedużej wsi pod Łodzią. Natomiast bezmyślność człowieka nie przestaje nas zadziwiać. Trójka tych malców została przywieziona do Łodzi w celu wypuszczenia ich „na wolność”, bo przecież w mieście jest bardzo dużo kotów i sobie świetnie radzą. Pozostawimy tę decyzję bez komentarza… W każdym razie cała trójka została uratowana przed „wolnością” przez dobrą ludzką duszę, która nas zaalarmowała. Cała trójka wymagała podania antybiotyków, powiększone węzły chłonne, silne biegunki. Jeden z dzieciaków wymagał dodatkowego nawodnienia w postaci kroplówek. Maluchy trafiły do jednego z naszych domów tymczasowych gdzie pod troskliwą opieką są leczone a dodatkowo Kaki najsłabszy z rodzeństwa jest dokarmiany, jest mocno osłabiony, nie ma apetytu. Kocięta muszą być na karmie specjalistycznej gastro. Utrzymanie więc tej małej gromadki, leczenie, specjalistyczna karma i późniejsza profilaktyka (odrobaczenie, szczepienie, wszczepienie mikroczipów), to dla nas ogromne obciążenie. Dlatego jeśli zechcielibyście dla tej trójki wrzucić grosik wsparcia na lepszy nowy start, będziemy Wam ogromnie wdzięczni. Opieka nad kolejnymi chorymi kotami to dla nas ogromne obciążenie, które powoli nas stawia pod ścianą.
Naszych owocowych chłopaków możecie wesprzeć za pośrednictwem ich zbiórki:
lub bezpośrednio kierując darowizny na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla Liczi, Kaki i Pomelo

 KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007