Luka, czyli kolejna kotka – zjawa, której nikt nie zna, nie szuka ….

Aktualizacja 10.07.2024

Luka, czyli co słychać u naszej czarnej piękności?
https://pomagam.pl/luka_kotka

Luka ma się dobrze, rana na brzuchu zagoiła się już całkowicie, badania krwi idealne, a apetyt jak smok Koteczka nabiera ogłady i szlifuje swój niepowtarzalny charakter pod czujnym okiem swojej tymczasowej opiekunki. Uczy się też współmieszkania z kotem rezydentem i jest szansa, że zostanie również rezydentką, ale o tym na razie sza
Prosimy o mocne kciuki za dziewczynę i bardzo prosimy o wsparcie finansowe na koteczki, żebyśmy mogli pokryć wszystkie koszty jej leczenia i badań.

 

Wpłat można dokonać za pośrednictwem jej zbiórki lub poprzez wpłaty bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Luki

*środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji

 

https://pomagam.pl/luka_kotka

Luka pojawiła się wiosną tego roku na terenie pewnego przedszkola. Tak po prostu – przyszła i zamieszkała w krzakach. Teren był dość duży i miała gdzie się schronić. Była młoda i chuda. Zaczęła być dokarmiana przez życzliwe kotom osoby. Kiedy mocno się zaokrągliła zaczęto szukać pomocy, żeby ją jak najszybciej wykastrować. Tak trafiono do naszej wolontariuszki, która podjęła szybką interwencję. Udało się ją złapać od razu i pojechała na zabieg do najbliższej lecznicy, która miała umowę z UMŁ na kastracje kotów wolnożyjących. Tam dość szybko okazało się, że jest cudowną, pełną zainteresowania kontaktami z człowiekiem, kotką. Pokazała, że jest całkowicie oswojona i spragniona czułości.
Luka miała dużo szczęścia, bo zainteresowała się nią Pani Joanna i tak kicia trafiła do niej, do domu tymczasowego, bo niestety w naszej Kociarni nie mieliśmy już miejsca, żeby ją przyjąć. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc kotce, a szczególnie Pani Joannie, która okazała jej tyle serca i przyjęła pod swój dach.

Będąc jeszcze w lecznicy Luka została na nasz koszt przetestowana na choroby wirusowe fiv/felv (wynik ujemny), została odpchlona i odrobaczona. Wkrótce czekają ją kontrolne badania krwi i szczepienie. Miała małe potknięcie zdrowotne, bo wylizała sobie ranę po kastracji i musiała otrzymać antybiotyk i kołnierz. Trzymamy mocno kciuki, żeby już wszystko było dobrze i kicia mogła cieszyć się zdrowiem i bezpieczeństwem.

Bardzo prosimy o wsparcie finansowe na koteczki, żebyśmy mogli ją odpowiednio przygotować do adopcji.

 

Wpłat można dokonać za pośrednictwem portalu pomagam.pl

lub poprzez wpłaty bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Luki

*środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji

Z całego serca będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007