Maleńki Tadzinek – całkiem bezradny – szukamy Wróżki Zębuszki

Aktualizacja: 7.06.2014 r.

Wszystkich fanów Tadzika informujemy, że Tadzik ma pierwszego zęba :) Radzi sobie coraz lepiej, nawet potrafi się już trochę rozpędzić podczas chodzenia.
Może zechcesz zostać zębowa wróżką Tadzika?

O dramatycznej sytuacji kotów z opuszczonych działek przy budowie trasy Łódź-Górna pisaliśmy już ok 3 tygodnie temu: http://kotylion.pl/koty-z-opuszczonych-dzialek-prosza-o-pomoc/
W minioną środę nasi wolontariusze pojechali na te właśnie działki i już wysiadając z samochodu usłyszeli przeraźliwy płacz kociaka. W krzakach znaleźli właśnie maleństwo, które dosłownie mieściło się na dłoni i wciąż przeraźliwe płakało. W pobliżu nie było matki kociątka ani w ogóle żadnych innych kotów. Maleńki Tadzinek był zupełnie sam. Czym prędzej został zabrany do weterynarza, gdzie okazało się, że jest cały oblepiony larwami much, lekarz wyczesał z niego dwie garści larw! Strach pomyśleć, co by było, gdybyśmy się tam nie pojawili. Pomoc i tym razem przyszła w porę.
Tak maluch trafił pod opiekę Kotyliona, a właściwie pod opiekę najlepszej z przybranych mamuś – zaopiekowała się maluszkiem sama Pani Doktor: karmi, masuje i myje Tadzinka, prawie jak prawdziwa kocia mama. Sam Tadzinek też chyba myśli, że to jego mama i wciąż szuka z nią fizycznego kontaktu. Choć ma już teraz ciut ponad 3 tygodnie, jest jeszcze zupełnie niesamodzielny i bardzo nieporadny – wymaga troskliwej opieki 24h na dobę. Oprócz tego potrzebuje też specjalnego mleka, wacików do masażu, ton chusteczek do mycia buzi i pupki… Bez Was i wpłat, które otrzymujemy nie dalibyśmy rady. Dziękujemy.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007