Malinka [']

Aktualizacja: 14.12.2014

Staraliśmy się i walczyliśmy z całych sił, zrobilismy wszystko by ratować Malinkę, ale los zadecydował inaczej. Wczoraj stan Malinki znów się pogorszył, koteczka została w lecznicy całodobowej, rano otrzymaliśmy informację, że nie udało się uratować malutkiej… Jest nam bardzo  przykro… przecież miało być inaczej.

Aktualizacja: 11.12.2014

Malinka została przewieziona z całodobowej lecznicy do naszej zaprzyjaźnionej pani doktor Ani, stan Malinki znacznie się poprawił, czeka ją jeszcze seria badań na ile płukanie kroplówkami i przyjmowane leki wpłynęły na poprawę stanu nerek. Dom tymczasowy u jednej z naszych wolontariuszek już czekał na Malinkę, tylko jeszcze ostatnie badania…. a tu niespodzianka, bo dom tymczasowy nie będzie malutkiej potrzebny, bo znalazła się rodzina, która chce podarować dom stały Malince, przyjmując tym samym na siebie w przyszłości obowiązki stałej kontroli nerek , nie zrażając się zanadto takimi obowiązkami, dom niecierpliwie czeka na nowego członka rodziny.

Malinka jest jeszcze wyciszona i spokojna, ale jej samopoczucie będzie się poprawiało wraz z kolejnymi dawkami leków. Jednak cuda się zdarzają prawda? Jeszcze kilkanaście dni temu szanse na przeżycie Malinki były niewielkie, półprzytomna, odwodniona i wyziębiona trafiła pod naszą opiekę a teraz wiele osób trzyma za malutką kciuki, wiele serc wzruszyła jej historia a na sam koniec najpiększniejsza wiadomość…czeka dom :)

Ogromnie dziękujemy Państwu za wsparcie, które Państwo okazali Malince, dzięki któremu mogliśmy i nadal możemy leczyć tą małą dzielną koteczkę.

 

Aktualizacja: 09.12.2014 r.

Malinka dzięki intensywnej opiece, jaką została otoczona w całodobowej lecznicy, odzyskała siły, nawet trochę zjadła. Temperatura podskoczyła do 36 stopni, ale jak nie leżała na poduszce elektrycznej i bez kroplówki jej stan znów się pogorszył.  Lekarze zdecydowali pobrać krew do badania i dzisiaj szczęśliwie się udało, bo wczoraj było to niewykonalne. Niestety biochemia wyszła fatalna, potrójnie podwyższony mocznik i kreatynina. Lekarze  stwierdzili niewydolność nerek, Malinka musiała się długo  błąkać bez jedzenia i picia na mrozie. Dzisiaj miała płukane nerki kroplówkami i jutro rano ma dostać następną serię. Malinka ma młody organizm i ogromną wolę życia, dlatego mamy  nadzieję, że uda jej się szybko wyzdrowieć, a my tak łatwo się nie poddajemy.

Każdy grosik wsparcia dla naszej Malinki jest na wagę złota, dlatego za nawet najmniejszą darowiznę dla koteczki będziemy bardzo wdzięczni.

wpłat dla Malinki można dokonywać bezpośrednio na nasze konto w Vivie!:

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42a
03-772 Warszawa
tytułem: Malinka
Dziękujemy!
Malinka pojawiła się na terenie ogródków działkowych – maleńka, oswojona kicia. Po dwóch dniach z Malinką zaczęło się dziać coś złego, jeden z działkowców przywiózł ją do zaprzyjaźnionej z nami lecznicy.
Malinka nie ma w ogóle sił, jest bardzo odwodniona – jej maleńkie ciałko dosłownie „leci” przez ręce, temperatura ledwie przekracza 30 stopni. Malinka gaśnie… Próbujemy ją z nami zatrzymać.
Kotunia dostała kroplówkę, pojechała do całodobowej lecznicy, jest ogrzewana, nawadniana – czekamy.
Malinka ma ok 4- 5 miesięcy… Jeśli przeżyje kilka najbliższych dni – będzie dla niej nadzieja… Na razie nie jest z Malinką dobrze  :(KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007