Nasz największy dom tymczasowy potrzebuje wsparcia

Aktualizacja: 30.06.2024

Kochani Darczyńcy – DZIĘKUJEMY!

https://pomagam.pl/karma_dt_angelika

zaledwie kilka dni temu prosiliśmy Was o pomoc w zbiórce funduszy dla naszego największego domu tymczasowego dla kociąt a zbiórka została niemal zapełniona
Ponadto wielu z Was nie pozostało obojętnymi na nasz apel o przekazywanie darów rzeczowych. I tak oto podziękowania składamy dla:
Joanny W.
Anny Ł.
Anety R.
Anety i Tomka R.
oraz firmy Vetfood
za cudowne dary. Dzięki Wam wiemy, że pomaganie jest prostsze i wiemy, że mamy pełne zaufanie od Was.
Z całego serca dziękujemy ♥️

22.06.20024

Kochani pomocy!
Nasz największy dom tymczasowy u naszej wolontariuszki potrzebuje wsparcia. Obecnie u Angeliki i Jacka w domu zamieszkuje 16 kotów kotylionowych, w tym 13 to kocięta. Z każdym oddanym kociakiem do adopcji Angelika zabiera kolejne potrzebujące kocięta. Nie musimy chyba Wam mówić co oznacza opieka nad takim stadkiem kotów, jak duże obciążenie fizyczne i psychicznie niesie za sobą opieka nad nim. Wizyty weterynaryjne, szczepienia, sprzątanie, karmienie, pilnowanie profilaktyki – to wszystko ogarnia codziennie dwoje ludzi. My ze swojej strony pomagamy i wspieramy karmą i żwirem, ale w tym przypadku są to olbrzymie ilości. Dlatego kochani z ogromną wdzięcznością przyjmiemy każdą ilość karmy mokrej dla kociąt, sugerowana karma to animonda kitten
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/animonda_rafine_carny/kitten/539910?activeVariant=539910.3
Taką karmę obecnie karmione są kociaki, a jak wiecie małe kocie brzuchy są bardzo wrażliwe na wszelkie zmiany, dlatego prosimy o dokładnie tą karmę.
W każdej ilości przyjmiemy również wsad drewniany do kuwet, maluchy najlepiej uczą się czystości przy takim wsadzie, który jest dla nich bezpieczny:
https://www.zooplus.pl/shop/koty/zwirek_dla_kota/benek/benek_corn_cat/969173?activeVariant=969173.0
w sprawie przekazania darów kontaktujcie się kochani bezpośrednio z domem tymczasowym: bendinger.angelika@gmail.com
A jeśli nie możecie przekazać daru rzeczowego, każda złotówka jest dla nas cenna i pozwoli nam na duży zapas powyższych produktów. Wesprzeć nasz dom tymczasowy możecie za pośrednictwem zbiórki:
https://pomagam.pl/karma_dt_angelika
Za każdą okazaną pomoc z całego serca dziękujemy.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007