Pandzia, co nowe życie zaczyna – ma wirtualnego opiekuna

Aktualizacja: 10.04.2014
Pandzia od dziś pod wirtualną opieką Pani Joanny – będzie mieć zapewnione jedzonko i żwirek do momentu, kiedy znajdzie własny domek :) Dziękujemy.

Pandzia pojawiła się pewnego dnia w piwnicy jednego z bloków. Wystraszoną, siedzącą w kąciku kotkę znalazła jedna z karmicielek. Okazało się, że kotka jest bardzo poraniona i prawdopodobnie została pogryziona przez psa. Musiała przeżyć koszmar bo panicznie bała się wszystkiego. Trafiła do naszej zaprzyjaźnionej lecznicy. Tam Pani doktor opatrzyła rany i zagospodarowała kotce przytulny kącik, gdzie mogła poczuć się bezpiecznie. Z początku Pandzia nie wychodziła z budki, ale po kilku dniach, gdy zrozumiała, że już nic jej nie grozi zaczęła coraz śmielej wychylać główkę z kryjówki. Teraz biega już sama po lecznicowym hoteliku i widać, że ma się znacznie lepiej, a po złych chwilach został już tylko niewielki ślad na grzbiecie i ogonie. Rany ładnie się goją, a i psychika kotki też wraca do normy. Ale co to biedactwo musiało przeżyć, nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.
Pandzia na szczęście jest już bezpieczna, zaczyna swoje nowe życie. Jakie było poprzednie – tego nie wiemy. Na pewno była to domowa kotka, jest oswojona i wysterylizowana, zna domowe obyczaje i kolana i doskonale wie, jak zwrócić na siebie uwagę, aby skraść kilka mzianek i głasków. Teraz brakuje jej już tylko jednego – domu. Domu, gdzie poczuje się bezpieczna i kochana – zasługuje na to.

Zainteresowanych adopcją Pandzi prosimy o kontakt z Agnieszką: agahodyra@wp.pl tel.: 518-772-571KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007