Paproszek – to Paproszka… Nadal prosimy o wsparcie!!!

Aktualizacja 23.07.2024
Paproszka nadal na antybiotyku
Nasza mała koteczka czuje się już lepiej, ale nadal przyjmuje antybiotyk i czekamy na całkowitą poprawę, żebyśmy mogli ją zaszczepić i zacząć szukać jej własnego domu. To prześliczne kocie dziecko, które rozczula nas swoim widokiem i minkami
Bardzo Was prosimy – pomóżcie nam pokryć koszty jej leczenia.  

Aktualizacja 09.07.2024

Paproszek prosi o wsparcie!
Pomóżcie nam zapełnić zbiórkę tej małej kruszynki – bardzo prosimy!
https://pomagam.pl/paproszek_kociak

Paproszek kilka dni temu napędził swojej opiekunce dużo strachu. Dostał biegunki i wymiotował. Przy tak malutkim kotku jest to bardzo niebezpieczne i trzeba było natychmiast jechać z nią do lecznicy. W lecznicy Pani Doktor zbadała dokładnie koteczka, wykonała badania, zaopatrzyła w leki, zważyła. Na szczęście nie było to nic poważnego – chyba efekt upałów i pasożytów. Niestety od ostatniej wizyty kotek nie przytył, co nas mocno zmartwiło. Podejrzenie padło na pasożyty, inne niż Giardie. Przy okazji okazało się, że Paproszek to jednak Paproszka – mała koteczka.

Bardzo Was prosimy – pomóżcie nam pokryć koszty leczenia koteczki. Chcemy, żeby jak najszybciej wróciła do zdrowia i mogła szukać swojego domu na stałe.

 

Wpłat można dokonać za pośrednictwem zbiórki lub poprzez wpłaty bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Paproszka

Z całego serca będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie!

*środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji

https://pomagam.pl/paproszek_kociak

To kocie dziecko ma 6 tygodni i jest maleńkie jak paproszek Jakimś cudem znalazło się pośrodku placu na terenie wulkanizacji. Nikt go nie widział, nikt się nim nie zajął, mimo, że wokół byli ludzie. Kotek był dziobany przez sroki. Był zapchlony i zakleszczony, a z oczu lała się ropa… O kotku dowiedziała się Pani Edyta, która bez zastanowienia pojechała po niego, a potem skontaktowała się z nami i poprosiła o pomoc w leczeniu oraz zabezpieczeniu go. Było ciężko, bo domów tymczasowych dla kociąt nie mamy zbyt wiele, a te, które mamy, już są zajęte przez kocięta. Na szczęście maluszka zgodziła się przyjąć Pani Magda – bardzo dziękujemy za pomoc kociakowi. Paproszek został zaopatrzony w leki, odpchlony, odkleszczony i pojechał do domu tymczasowego, gdzie powoli, pod troskliwym okiem swojej opiekunki, dochodzi do siebie.

Bardzo Was prosimy – pomóżcie nam pokryć koszty leczenia tego delikatnego kociego dzieciaka, żeby mógł cieszyć się życiem.

 

Wpłat można dokonać za pośrednictwem portalu pomagam.pl

lub poprzez wpłaty bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007

Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Paproszka

Z całego serca będziemy wdzięczni za Wasze wsparcie!

*środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacjiKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007