Adoptusie. Pati – kolorowa koteczka do wzięcia. Już w swoim domu:-)

Pati1b imię: Pati
wiek: ok. 2 lat

płeć: kotka

Pati przyjechała z interwencji po śmierci opiekuna. Miała szczęście, że trafiła do lecznicy weterynaryjnej, bo tam od razu pani doktor zauważyła, że kotka źle się czuje. Szybciutko zrobiono badania krwi i podjęto celowane leczenie, dzięki temu w tej chwili Pati jest już zdrowiutka i radosna, przechadza się po lecznicy i nadzoruje pracę lekarzy.
Kotka ma rzadko spotykane umaszczenie – jest trzykolorowa, do tego puchata z lekko spłaszczoną mordką – udało nam się dowiedzieć, że jest po persie ze strony ojca. Przez tę okrągłą, płaską buzię, nazywana jest pieszczotliwie Patelnią.

Pati nadaje się do domu z dziećmi – lubi je i się nie boi. Z innymi kotami, z początku nieufna, obrażona i prychająca, szybko albo się zaprzyjaźnia albo neutralnie udaje, że ich nie widzi ;) Koteczka jest oczywiście wysterylizowana, odrobaczona i zaszczepiona, ma też mikrochipa.
kontakt w sprawie adopcji ingac@interia.pl

 

patiKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007