Pawełek i Herkulesik już w swoim domu :-)

Aktualizacja: 17.03.2014 r.

Chłopcy zamieszkali w odległej Nowej Soli, podróż znieśli grzecznie śpiąc. Dwójka kocich rezydentów póki co nieufnie spogląda na przybyszów, ale to akurat nas nie dziwi. Pani Agnieszce i Panu Markowi dziękujemy za podarowanie domu tym dwóm kocim istotkom i jednocześnie dziękujemy za wspieranie naszych działań. Jak się okazuje nawet w tak odległym zakątku Polski mamy swoich sympatyków :)
Pawełek i Junior  kochają człowieka ponad wszystko a w swoim nowym domu miłości człowieka na pewno im nie zabraknie.

Aktualizacja 16.03.2014 r.

Dziś wielki dzień Pawełka i Herkulesika. Malce pojechały do nowego domu, gdzie z miejsca poczuły się u siebie. Powodzenia, dzieciaki! :)

Przyszli opiekunowie Pawełka i Herkulesika niecierpliwie odliczają dni, do adopcji maluchów.  Pawełek czuje się znacznie lepiej, choć jeszcze musi przyjmować antybiotyk, to już znacząco widać poprawę w jego wyglądzie jak i zachowaniu. Z Herkulesikiem, zwanym również Juniorem, bardzo się polubili, są nierozłączni w gonitwach, polowaniach na kocie pluszowe myszy i  razem stawiają czoła „groźnemu” psu, co tylko ogonem dziwnie macha. Razem wspinają się po drapaku i prawie równocześnie spadają z niego z hukiem, ale na drapaku bicie się i łapoczyny wzajemne są dość ryzykowne, a te małe rozumki nadal tego nie pojmują ;) To wesołe dwa kocie dzieciaczki, jeszcze nie zdają sobie sprawy z wielkich zmian, które przed nimi, długa kilkugodzinna  podróż do nowego domu, poznanie nowych kocich towarzyszy, nowych opiekunów, nowych kątów, ale na szczęście wszystko przejdą razem, co za pewne zminimalizuje stres. Wiele szczęścia w tym całym nieszczęściu mają te dwie małe istoty :-)KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007