Rosa – przewrotny los

Nasza historia z Rosą zaczęła się prawie dwa lata temu. W jednej z małych podłódzkich miejscowości została uratowana  z nory w lesie z trójką swoich dzieci. Kotka została wysterylizowana i zaszczepiona, maluszkami również się zaopiekowaliśmy, a później znaleźliśmy im nowe domy. Ponieważ mamusia była bardzo ufna i miziasta, również szybko znalazła nowy kochający dom.
Tak się nam przynajmniej wydawało – aż do ubiegłego tygodnia. Jedna z naszych wolontariuszek zauważyła w schronisku kotkę, mającą czip nieschroniskowy i rozpoczęło się śledztwo. Numer telefonu podany przy rejestracji czipa nie odpowiadał, nikt też kotki nie szukał. Odszukaliśmy umowę adopcyjną, z której jasno wynikało, że to nasza była podopieczna.


Pojechaliśmy  pod adres podany w umowie adopcyjnej, jednak nikogo nie zastaliśmy. Miły Pan sąsiad przy drugiej wizycie w tym miejscu powiedział nam że „w tym mieszkaniu to od trzech miesięcy nikt nie mieszka”. Tak naprawdę nie wiemy, czy ktoś kicię wyrzucił, a może uciekła? Jednak kilka rzeczy wiemy na pewno – były opiekun nie szukał jej w schronisku, nie powiadomił Nas o jej zniknięciu, nie odpowiada na telefony ani sms-y.
Rosa trafiła z powrotem do Nas, zamieszkała w naszej kociarni i wygląda na bardzo zadowoloną.
To kochana, grzeczna i przemiła kotka, pomimo tego co już ją spotkało w życiu – nadal uważa, że ludziom warto ufać.
A my nie pozwolimy jej tej wiary w ludzi stracić.
Rosa została ponownie zaszczepiona i odrobaczona, a kiedy tylko będzie gotowa do adopcji, poszukamy jej najlepszego domu na świecie, który zadba o nią jak należy, będzie kochał i rozpieszczał.
Jednocześnie zwracamy się z prośbą do Państwa. Jak każdy nasz podopieczny Rosa potrzebuje opieki weterynaryjnej, karmy, żwirku itd.

Jeśli ktoś z Państwa zechciałby pomóc kici, bardzo prosimy o darowizny na konto:

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla Rosy

Można też zalicytować KOTYlionki na naszych aukcjach na allegro: http://charytatywni.allegro.pl/listing?query=dla%20Rosy&scope=all

Za każdą nawet najmniejszą wpłatę z góry bardzo dziękujemy.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007