Rozalka powrót z adopcji, lecz z „happy endem”

Wielokrotnie prosimy o przemyślaną decyzje o adopcji kociaka, niestety nie zawsze nasze apele i rozmowy przynoszą oczekiwany efekt, czego przykładem jest Rozalka.
Kociaki wyglądają jak pluszaki i mają mięciutkie puchate futerka, a ich widok często sprawia, że mięknie serce i decyzja o przygarnięciu kociaka jest niestety nie w pełni przemyślana. Kociak to jednak  nie pluszak i oprócz tego, że będzie ładnie wyglądał w mieszkaniu, to będzie częścią rodziny na wiele lat. Oprócz mruczenia i uroczego wyglądu należy pamiętać, że te małe istotki potrafią przysporzyć sporo kłopotu w wychowaniu, a zdrowy kociak to psotny kociak, który zawiśnie na firance, przewróci wazon, zrzuci ulubioną figurkę, czy też zakłóci nocną ciszą, chcąc akurat o 3 nad ranem polować na grzechoczącą piłkę. Fakt, że kociak kociakiem jest kilka miesięcy, potem będzie – przypuszczalnie ;) tylko z przysłowiowej górki … po raz kolejny prosimy o przemyślane decyzje, kot żyje  kilkanaście lat, a kociakiem jest zaledwie kilka miesięcy, zatem warto czasem przeboleć pierwsze zniszczenia i psoty, bo w zamian zyskamy przyjaciela na długie lata. A jeśli nie wyobrażamy sobie takich kociakowych wybryków należy rozważyć adopcje starszego kota, który psoty i kocią beztroskę ma już za sobą.
Rozalka niestety po dwóch miesiącach, właśnie z wyżej podanych powodów, wróciła z adopcji – bo hałasowała, bo psociła, bo wszędzie jej pełno, bo za głośno, bo nie usiedzi w jednym miejscu  i jeszcze znalazło by się dużo takich „bo”…, ale to nie Rozalki wina.
Na szczęście Rozalka szybko trafiła do nowego domu, gdzie będzie rozpieszczana i kochana  i na pewno  szybko zapomni o poprzednich opiekunach.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007