Samotna Krysia – w domu :)

Aktualizacja: 19.07.2015

Krysia na dobre zadomowiła się w domu tymczasowym. Jest bardzo inteligenta i niezwykle ciekawska. Przygląda się innym kotom i je naśladuje. Wie już gdzie należy się zgłosić po jedzenie i jak się o nie dopominać :) Jest bardzo radosna, uwielbia się bawić i ma niespożyte pokłady energii. Gdy wszyscy już padają ze zmęczenia ona chodzi i pomrukuje, że nikt nie chce się z nią ganiać. Krysia stara się cały czas przebywać tam gdzie ludzie, ale podchodzi tylko na wyciągnięcie ręki. Trochę strachu jeszcze w niej siedzi. Jednak wzięta na kolana przytula się i mruczy.
Pomału zaczynamy się rozglądać za domem dla koteczki. Więc gdyby ktoś z państwa chciał pokochać pięknooką Krysię prosimy pisać na email: pandadp@interia.pl

Aktualizacja: 09.07.2015

Krysia zamieszkała w domu tymczasowym. Na razie ma ograniczoną przestrzeń życiową do wielkiej klatki, ale nie wygląda żeby była nieszczęśliwa z tego powodu. Ma bardzo dobry punkt widokowy na pokój, w którym sporo się dzieje. Uwielbia patrzeć na harce innych kotów, zwłaszcza maluchów. Widać, że bardzo by chciała dołączyć do zabawy, ale jeszcze się boi. Po otwarciu drzwiczek, wciska się w róg klatki i ostrzegawczo syczy i warczy. Nie ma w niej agresji, jest tylko strach. Wzięta na ręce robi się sztywna, podkula ogon i gubi kilogramy futra :( ale jednocześnie widać, ze głaskanie sprawia jej przyjemność, bo główkę sama nastawia i raz już się rozmruczała.
Mamy nadzieję, ze Krysia szybko przełamie swoje lęki i zrozumie, że mieszkanie z człowiekiem może być fajne.

Koteczka została odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Jeśli ktoś chciałby dorzucić dla niej parę groszy, będziemy bardzo wdzięczni.
Wpłat można dokonywać na nasze konto:

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
dopisek: darowizna Krysia
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT GOPZPLPW
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal: kotylion.pl@gmail.com

Za wsparcie bardzo dziękujemy!

Krysia to młodziutka kotka, która trafiła pod naszą opiekę kilka dni temu. Kotka mieszkała na dworze przy parkingu. Spała pod samochodami i od czasu do czasu ktoś rzucił coś do jedzenia. Krysia miała swego kociego przyjaciela – jedynego towarzysza w niedoli i bezdomności. Koty były nierozłączne i wszędzie razem chodziły. Niestety starszy już kocurek odszedł, a Krysia została sama na tym świecie. Nie rozumiała co się stało, chodziła i szukała swego przyjaciela, jednak nigdzie go nie było. Nie wiedziała, dlaczego nagle została sama. Nad kotką zlitowała się pewna Pani i przyniosła ją do zaprzyjaźnionej z nami lecznicy.
Krysia ma około 7-8 miesięcy. Jest zdrowa i wysterylizowana. Pilnie potrzebuje domu, choćby tymczasowego, żeby do końca mogła przekonać się do człowieka. Krysia przy pierwszym kontakcie jest bardzo wystraszona, ale jak weźmie się ją na kolanka to wtula się i łagodnieje. Kotka potrzebuje cierpliwego i wyrozumiałego domu, który da jej czas na oswojenie się z nową sytuacją. Chcemy, żeby ktoś zlitował się nad Krysią i dał jej szansę i żeby już nigdy nie była samotna.

Kontakt: piotrowskamagda@op.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007