Stokrotka – podróżniczka na gapę – już w domu

Aktualizacja: 07.06.2014

Stokrotka pojechała do swojego domku. Pewna Pani zakochała się w niej i przyjechała 300km w jedną stronę właśnie po nią.

Powodzenia, Mała!

Już rano w drodze do pracy coś mi w aucie piszczało” – powiedział Pan na firmowym parkingu, wywlekając spod maski swojego samochodu maleńkiego kociaka – „ale to cud przecież, że nic się mu nie stało?…?” Tym sposobem malutka Stokrotka-podróżniczka przejechała pół miasta. Skąd się wzięła sama w aucie pewnie się nie dowiemy. Współpracownica Pana od Samochodu zaczęła szukać rozwiązania, próbowała nawet zabrać malucha do domu, ale stanowcze veto postawiła jej własna, starsza już kotka – zrobiła awanturę jaką tylko kot potrafi zrobić. Pani zadzwoniła na fundacyjny telefon, akurat trwał telefoniczny dyżur. Po godzinie od rozmowy Stokrotka zamieszkała w kotylionowym domu tymczasowym. Dziś już za późno, ale jutro odwiedzimy lecznicę. Ale już dziś możemy powiedzieć, że malutka ma jakieś 6 tygodni i na pewno nie jest dzieckiem dzikiej kotki – zna ludzi, zna nawet psa. Nie ma świerzbu w uszkach, nie widać też pchełek, jest czyściutka. Jedno oczko było troszkę zaczerwienione, więc zostało przemyte, co widać na pierwszych zdjęciach Stokrotki. Przed nami odrobaczenia, szczepienia, chipowanie…KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007