Wsuwka – koteńka po wypadku. PILNIE potrzebne wsparcie finansowe!

Aktualizacja: 18.11.2023

Wsuwka walczy…
Czy możemy liczyć na Was w tej walce?

https://pomagam.pl/wsuwka

Pamiętacie Wsuwkę? Kotkę z niedowładem po wypadku? Jest minimalna poprawa, bo koteńka jest aktywna zabawowo. Na razie jeszcze nie porusza się samodzielnie, ale najważniejsze – czucie ma zachowane. Obecnie będzie niezbędna rehabilitacja, by pobudzić do pracy nerwy i mięśnie. Niestety nie uzbieraliśmy środków na pokrycie kosztów jej ratowania, operacja już się odbyła, nie mogliśmy czekać. Faktura niebawem zostanie wystawiona, a my nie mamy środków na jej opłacenie…
Potrzebujemy dla Wsuwki 6500 zł
To ogromna suma, która przerasta nasze możliwości ale sami zobaczcie na przemianę Wsuwki, na jej ciekawski wzrok, na pozytywną reakcje na zabawki i otoczenie… wiemy, że było warto… i wierzymy, że Wsuwka dzięki operacji i rehabilitacji stanie na łapki.

https://pomagam.pl/wsuwka

Darowizny dla Wsuwki możecie również kierować na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Wsuwki
Za pomoc z całego serca dziękujemy.

08.11.2023

Kot po wypadku. Co się z nim dzieje?

https://pomagam.pl/wsuwka

Umiera w kilka sekund, minut, albo dogorywa godzinami, dniami. Niewidzialny. Czasem ma szczęście – gdy uraz niewielki albo gdy pochyla się nad nim dobry człowiek i zabiera do lecznicy. Kot dostaje szansę. Na pomoc ostateczną zawsze jest czas. Dla czystości sumienia, z szacunku dla żyjącej istoty, podejmowane są działania ratujące życie. Koty są delikatne ale i twarde. Potrafią zaskoczyć, wylizać się z bardzo ciężkich urazów – z fachową pomocą lekarzy weterynarii i – Darczyńców. Nie oszukujmy się, pomoc kosztuje. Powiecie „to tylko kot”. Czy patrząc na swojego domowego pupila też tak łatwo wyrokować o życiu i śmierci? Czym się różni ten nieszczęśnik po wypadku? Nie ma nikogo. Nie jest niczyim „dzieckiem”. Ale może mieć ogromną wolę życia. Widzieliśmy już wiele takich bid, które nie powinny żyć, a żyją i mają się świetnie. Żyją bez cierpienia, otoczone miłością nowych opiekunów. Dać szansę. Zrobić wszystko, co możliwe. Niech zwierzę zdecyduje, czy woli pozostać tutaj czy iść na drugą stronę. My, ludzie, zadbajmy o brak bólu, komfort, zapewnijmy opiekę medyczną, diagnozujmy i dopiero rozważnie podejmujmy decyzje. I może zdarzy się cud.

Bura kotka po wypadku zaczyna walkę. Na nowe życie dostała imię. Wsuwka.

Koszt samej operacji, którą pilnie musiała Wsuwka przejść, wyniósł 5.500,00zł to zawrotna kwota. Na tyle została wyceniona szansa na życie Wsuwki. Uszkodzony kręgosłup z licznymi odłamkami uciskającymi na kręgi nie mógł czekać. Dlatego kotka jest już po operacji. Najbliższe dni pokażą nam, czy Wsuwka ma szanse na normalne życie, czy operacja przyniosła zamierzony skutek. Trzymajcie kciuki za naszą nową podopieczną, jest stan jest naprawdę bardzo poważny, my jednak się nie poddajemy. Prosimy Was o wsparcie i ciepłe myśli dla tej koteńki.

Potrzebujemy dla Wsuwki 6500 zł

https://pomagam.pl/wsuwka

Darowizny dla Wsuwki możecie również kierować na nasze konto:
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Wsuwki

Za pomoc z całego serca dziękujemy.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007