Erato i Klio oraz Euros i Zefir w swoich domkach

Aktualizacja: 08.07.2024

Kochani uwielbiamy takie adopcje, maluchy trafiły do dwóch domów. Erato i Klio w jednym, Euros i Zefir w drugim Nie bójcie się adopcji w dwupakach. Wiecie, że często w naszych i waszych domach mieszka więcej niż jeden kot, ale zwykle to od jednego się zaczyna. Wiele osób boi się od razu odpowiedzialności za dwie kocie istoty, a i w dzisiejszych czasach utrzymanie większej ilości zwierzaków, to spore obciążenie – doskonale te obawy rozumiemy. Tym bardziej cieszymy się, że ta czwórka kocich dzieciaków znalazła wspólne domy. Dziękujemy za tę adopcję ♥️

04.05.2024

Pierwsze kocie maluszki trafiają pod naszą opiekę. Odchowanie takich malców, nawet jeśli jest taki komfort jak w ich przypadku, że są z kocią mamą, wymagają od domu tymczasowego ogromnego poświęcenia. Poza tym to niezliczona ilość zużytych podkładów, drobnego kukurydzianego wsadu do kuwety, mokrych chusteczek i dobrej jakości kociakowego jedzenia.
Dlatego drodzy Darczyńcy, zwracamy się w imieniu tych, ale i przyszłych maluchów kocich, które zapewne niebawem do nas trafią, o przekazywanie nam tych wyżej wymienionych rzeczy. Przyjmiemy z wdzięcznością każdą ilość.
Dla podsumowania potrzeby są następujące:
- pełnowartościowa karma mokra dla kociąt
- podkłady
-chusteczki nawilżone dla niemowląt
-kukurydziany drobny wsad do kuwet
W sprawie przekazania darów prosimy o kontakt z naszym największym domem tymczasowym dla kociąt Angeliką: bendinger.angelika@gmail.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007