Zuzia, co w swym całym nieszczęściu miała wiele szczęścia

Nie zdążyliśmy Państwu przedstawić wcześniej naszej kolejnej kociej podopiecznej a nie zdążyliśmy, bo podopieczną naszą była zaledwie dwa dni. Od kocie może cztero-miesięczne, małe, bure, zasmarkane przez koci katar i  całkiem nieprzewidywalne w tym swoim młodocianym kocim szaleństwie i mimo, że porzucona, mimo, że zbłąkana, mimo, że chora i z zziębnięta to nadal zwariowana i pełna energii  do zabawy.  Wolontariuszka  Kasia przesłała zdjęcie kotki Beatce, która adoptowała dwa lata temu  od niej z domu tymczasowego burą  Figusię  oraz przygarnęła  burego Fabiana ze schroniska, a mimo to od jakiegoś czasu szukała jakiegoś trzeciego burego kota i nie mogło być inaczej, bo to była miłość od  pierwszego spojrzenia. Jeszcze tego samego dnia wieczorem  Beata wraz z synem pojawili się w lecznicy po Zuzię i zabrali pomimo, że trzeba trochę doleczyć, jeszcze trzeba zaszczepić, ale gdzie najszybciej mała Zuzia powróci do zdrowia jeśli nie we własnym domu, wśród ludzi, dla których będzie częścią rodziny.
Wiemy już, że Zuzka rozrabia straszliwie, co dla niejednych byłoby uciążliwe, ale dla opiekunów Zuzi to sama radość, patrzeć jak mała beztrosko bryka i zaczepia starszych burych towarzyszy, których spokojny koci świat został nieco zachwiany obecnością wszędobylskiego i energicznego kociaka.
Gdyby tak każdy nasz koci podopieczny tak szybko trafiał do tak fajnego domu o ile tego kociego smutku byłoby mniej…
Wszystkiego dobrego Zuziu… będziesz miała cudne  i beztroskie kocie życie.KOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007