Adoptusie. Mokka i Melisa. Ogłoszenie grzecznościowe

Mokka i Melissa4 imię: Mokka i Melisa
wiek: 3 miesiące
płeć: kotka

Mokka i Melissa, mają po około 3 miesiące zaledwie, a już pakiet nieszczęść i szczęść za sobą. Jako maleństwa zostały porzucone na pastwę losu. Głodne, i na skraju życia, na szczęście, trafiły do Centrum Psa w Orońsku, to jest gminny punkt przetrzymań, jak sama nazwa wskazuje psów, koty nie mają nic, kto by się kotami przejmował, jak powiedział jeden z mieszkańców, cyt: „koty przychodzą i odchodzą, i bierze się nowe”… tak jest na polskich wsiach. Staramy się z tym walczyć, w tym roku w czerwcu udało się zorganizować przyjazd KASTROBUSA do gminy Orońsko, to była jedna z pierwszych misji tej świetnej inicjatywy – ponad 200 psów i kotów zostało wysterylizowanych i wykastrowanych, większość była już w ciąży…
Ale wracając do naszych czarnych panien, to miały też 2 braci, braci w łatki i chłopaki już znaleźli domy, dziewczynki nadal czekają, to już ponad miesiąc…dziewczynom, i do tego czarnym jest jakoś w życiu zawsze trudniej… ale wierzymy, że to tylko kwestia czasu i znajdą się dla nich świetne, odpowiedzialne domy, razem (doskonale się uzupełniają) lub osobno.
Meliska jest troszeczkę nieśmiała i potrzebuje czasu, żeby zaufać, Mokka to wulkan energii i miłości, koteczka lgnie do każdego człowieka, smutno ją zostawiać w psim boksiku, widząc jej błagalne spojrzenia i łapeczki wyciągane przez kraty, wszystko w niej woła o miłość…

Szukamy domów odpowiedzialnych takich, które się zakochają, i które zadbają o bezpieczeństwo i w wieku ok. 8 miesięcy wysterylizują, żeby nie pogłębiać bezdomności…obowiązuje umowa adopcyjna.

Obie panny są odrobaczone, zaszczepione, ich dodatkowym atutem jest to, że przebywając w otoczeniu psów, są z ich obecnością zaznajomione, mogą więc szukać domów w których są przyjaźni kotom psi towarzysze.

Kontakt w sprawie adopcji:
Agata: 503 576 210
Monika: 781 234 302
mail: tatianacze@wp.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007