Adoptusie. Cola – uzależniająca i słodka. W domu

Cola5 imię: Cola
wiek: 1,5 roku

płeć: kotka

Cola ma 1,5 roczku i futerko pełne rudych refleksów. To urocza szylkretka z równie uroczym charakterem.
Kocha ludzi i uwielbia się przytulać. Potrafi zabiegać o ludzką uwagę i jest w tym wyjątkowo skuteczna ;) Uwielbia się też bawić. To młoda kotka więc energii jej nie brakuje – chętnie poświęci swój czas na gonitwy za piorkiem na sznurku czy laserkiem, robiąc przy tym miny tak zabawne i pozy tak przedziwne, że żaden program w telewizji nie wytrzyma z nią konkurencji ;) Przebywanie z nią uzależnia – ale któż by nie chciał tak słodkiego uzależnienia ;)
Cola nienajgorzej dogaduje się z innymi kotami ale – jak większość szylkretek – jest typem dominującym. Lubi postawić na swoim i grać pierwsze skrzypce. Ma być tak, jak ona chce – wtedy będzie sielankowo i miło. Potrafi kociego towarzysza ofukać czy przegonić – jeśli więc w domu nie będzie miała kociej konkurencji – odnajdzie się w nim świetnie.
Cola jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana. Bezbłędnie korzysta z kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu

W sprawie adopcji tej ślicznej kociej panny piszcie do Anety: anetylak@o2.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL95 2030 0045 1110 0000 0255 4830
PayPal:
kotylion.pl@gmail.com