Adoptusie. Hugo – śnieżynek z kleksami już w swoim domu

hugo4 imię: Hugo
wiek: 3 miesiące

płeć: kot

Hugo ma ok 3 miesiące i jest najsłodszym, najmilszym, najwdzięczniejszym kociakiem świata. Jest też prześliczny – taki troszkę… zimowy ;) Długo chorował, ale walczył dzielnie i koci katar wreszcie dał za wygraną – Hugo jest już niemal całkiem zdrów, szuka więc swojego miejsca na ziemi.


Hugo kocha sie przytulać, pięknie mruczy – a ponieważ człowiekowi zawdzięcza wiele – bardzo potrzebuje z tym człowiekiem kontaktu – jest też przez niego troszkę rozpieszczony. Przyszły domek musi się z Hugonkiem dużo bawić, dawać dużo dobrego jedzonka, kupić Hugonkowi piękne zabawki i fajny drapak – a przede wszystkim – kochać Hugonka na zabój. To ostatnie zadanie jest najprostsze na świecie bo Hugonka po prostu nie mozna nie kochać :)
Hugo czeka na nowy dom i miłość. Jest zdrowy, zaszczepiony, zaczipowany. Przy adopcji będzie wymagane podpisanie umowy adopcyjnej i zobowiązanie do kastracji , kiedy Hugo osiągnie odpowiedni wiek ;)
Kto chce uszczęśliwić Hugona i siebie – zapraszamy – kontakt w sprawie adopcji do Anety – anetylak@yahoo.comKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007