Falka – lubimy dobre zakończenia :)

Aktualizacja: 20.02.2024

Kochani dziękujemy!!!!
odpowiedzieliście niemal natychmiastowo na nasz apel, że na zbiórce Falki udało nam się uzbierać zaledwie 20zł… zaraz po naszym apelu Wasza mobilizacja przerosła nasze oczekiwania, zbiórka Falki zapełniła się szybciutko

https://pomagam.pl/falka_kot

Z całego serca Wam dziękujemy. Przede wszystkim chcemy Wam powiedzieć, że cudów i dobrych wieści nie koniec Falka jak wiecie wiele lat była kotem wolno żyjącym, od teraz to się zmieni. Falka skradła Wasze serca, ale szczególnie skradła jedno ludzkie serce, które podaruje jej do m na zawsze. Dzięki temu Falka nie wróci już na podwórko i nigdy niczego jej nie zabraknie. Falka pięknie się otworzyła w domu tymczasowym i pomimo początkowego stresu i wycofania polubiła życie kota domowego
Falka odwiedziła ostatnio Panią doktor w celu przeprowadzenia kontroli i wykonania testu FELV/FIV, który jest ujemny i lada chwila zamieszka w swoim prawdziwym domu.
Uwielbiamy takie zakończenia.

Aktualizacja: 08.02.2024

Falka nie skradła waszych serc…
Mamy ogromny dług ale czy nie warto?
Uzbieraliśmy 20 zł… tylko

https://pomagam.pl/falka_kot

Jej zbiórka świeci pustką koszty ratowania Falki są ogromne. Koteczka jest już po zabiegu sanacji, straciła wszystkie ząbki. Zabieg przeszła bardzo traumatycznie. Pamiętajmy, że Falka jest kotem wolno żyjącym, więc narkoza, wybudzenie, kolejne obce miejsce jakim jest lecznicowy szpital potęguje ogromny stres. Jakby tego było mało Falka musi codziennie jeździć na kroplówki, co też nie jest bez znaczenia dla jej psychiki Dodatkowo Falka zmaga się z problemem z oczami, owrzodzenie rogówki jest bolesne. Nie musimy dodawać, że podawanie kropli do oczu, też jest zabiegiem bardzo nieprzyjemnym. I tak nasza Falka jest cierpliwą pacjentką.
W jej przypadku leczenie przedłuża się tak szybko nie wróci na swoje podwórko
Niestety nie udało nam się zebrać środków na jej leczenie. Dlatego bardzo Was prosimy o wsparcie dla Falki. Ona nie na nikogo oprócz nas

https://pomagam.pl/falka_kot

darowizny można kierować również bezpośrednio na nasze konto:

20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
tytułem: darowizna dla Falki

*środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji

Podaruj nam 1,5%
KRS – 0000135274
i koniecznie – cel szczegółowy – KOTYLION

25.01.2024

https://pomagam.pl/falka_kot

Falka – bo tak dostała na imię, to kotka wolno żyjąca, która ma to szczęście, że codziennie otrzymuje jedzonko, na pewno nie chodzi głodna a to już połowa sukcesu. Kotka ma swoją budkę na zimę i tak sobie żyje, jak wiele innych „dzikich” miejskich kotów. Jednak zadziało się coś złego, bo Falka jak codziennie pojawiła się na karmieniu, jednak była osowiała i nic nie zjadła. Karmicielka wiedząc, że brak apetytu u kota oznacza duże kłopoty zabrała Falkę do weterynarza. Pomimo, że kotka jest kotką wolno żyjącą bez problemu poddała się badaniom, co tym bardziej utwierdza nas, że samopoczucie kotki jest bardzo złe. Wykonane USG wykazało stan zapalny jelit a wykonane badania krwi zły stan trzustki. Ogólny stan koteńki jest bardzo poważny, zagrażający jej życiu. Wstępnie została na kilka godzin w lecznicy by otrzymać kroplówki i leki, następnie karmicielka znalazła u siebie kont, by wstawić klatkę i by Falka była pod stałą opieką. Po ustabilizowaniu jej stanu na doleczenie Falka przyjedzie do naszej kociarni. Oprócz obecnych problemów również stan zębów i dziąseł jest fatalny. Ten problem pozostawiamy na potem, gdy już uda się wyciągnąć Falkę z kryzysu zdrowotnego :(

Koszty związane z ratowaniem kotki będą ogromne, ale nie mogliśmy się poddać i nie próbować pomóc, skoro jest taka szansa. Falka pomimo, że nie obcuje na co dzień z człowiekiem i go unika, to w kryzysie zdrowotnym jakby rozumiała, że ten chce jej pomóc i współpracuje.

Kochani prosimy Was o wsparcie w walce o Falkę, każde życie jest dla nas bezcenne i warte poświęcenia i walki… tutaj też się nie poddajemy, ale bez Was to się nie uda.

https://pomagam.pl/falka_kot

darowizny można kierować również bezpośrednio na nasze konto
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt – Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
tytułem: darowizna dla Falki

Z całego serca dziękujemy!
*środki niewykorzystane zostaną przeznaczone na cele statutowe fundacji

Podaruj nam 1,5%
KRS – 0000135274
i koniecznie – cel szczegółowy – KOTYLIONKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007