Adoptusie. Basma – w swoim domu!

szylka1 imię: Basma
wiek: ok. 2 lat

płeć: kotka

Basma to jeden z kotów „z eksmisji” – straciła jedyny dom jaki miała, może nie najlepszy, ale zawsze dom. Teraz pod opieką fundacji czeka, aż ktoś ją pokocha i zapewni spokojne życie do końca kocich dni.
Piękna szylkretka przeczy stereotypom na temat tak umaszczonych kotek – w przeciwieństwie do nich jest łagodna, kochana, wiecznie przytulająca się. Domagając się pieszczot kręci kółka, ociera się, pomiaukuje, zrobi wszystko za dotyk ludzkich rąk. Musi być odważnym kotem, bo jako jedyna ze zwierząt z tej interwencji, szybko przyzwyczaiła się do nowej sytuacji, przerażenie i apatia trwały tylko kilka dni, teraz przyjmuje wszystko spokojnie, powraca ciekawość świata

Kotka ma około 2 lat, jest pod opieką weterynaryjną, nadrabiamy zaniedbania: odrobaczanie, szczepienia, czipowanie, przed adopcją zostanie wysterylizowana. Może mieszkać z innymi zwierzętami. Przy adopcji wymagane jest podpisanie umowy adopcyjnej. Kontakt: ingac@interia.plKOTYlion – z miłości do kotów

Strona powstała z miłości do kotów i z potrzeby niesienia im pomocy.

Jesteśmy grupą ludzi, których połączył jeden cel - pomoc kotom porzuconym, niechcianym, niczyim.

Jesteśmy z Łodzi i pomagamy przede wszystkim łódzkim kotom.

Grupa Kotylion znajduje się pod opieką Fundacji Viva! Jesteśmy formalną grupą, działająca na rzecz pomocy kotom, tworzącą domy tymczasowe, pomagającą kotom wolno żyjącym i przebywającym w Łódzkim Schronisku dla Zwierząt oraz sterylizującą koty wolno żyjące.

Jeśli chcesz wesprzeć nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na nasze subktonto w Fundacji Viva!, z którego wszystkie zebrane środki są przeznaczane na pomoc naszym podopiecznym. Grupa KOTYlion, jako projekt Fundacji Viva! posiada status organizacji pożytku publicznego, zatem każda wpłata na nasze konto może być odliczona od podatku.

UWAGA, NOWY NUMER KONTA!!!
20 1600 1462 1030 9079 0000 0007
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt - Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 39
03-772 Warszawa
KRS 0000135274
NIP: 525-21-91-290
Dla przelewów zagranicznych:
SWIFT PPABPLPKXXX
IBAN: PL20 1600 1462 1030 9079 0000 0007